Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ilyen könyvet írni?...

Tudnátok ilyen könyvet írni? Romantikus fantasy, többi lent

Figyelt kérdés
Kicsit talán klisés könyvet szeretnék, a lényeg, hogy természetfeletti erővel bíró legyen a pasi (vámpír démon ufó akármi) és ember lány szerepeljen benne. a pasi legyen eleinte zord, kemény, akár szemét stb a csajjal, de fokozatosan menjen át szerelembe kedvességbe :) remélem tudtok ilyet köszönöm szépen előre is

2017. máj. 17. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Luxen sorozat!!!Legjobb😍❤❤❤❤

Amit leírtál minden stimmel!😊

2017. máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Cassandra Clare-től a végzet ereklyéi sorozat.

Rebecca Fitzpatric: Csitt csitt sorozat.

A legjobbak😍

2017. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is tudom ajánlani amit elöttem felsoroltak esetleg mondanám a Vámpírakadémiát csak abban a csaj is vámpír és nem teljesen ez az alapsztori de van benne romantika is jócskán. Ės pereze fantasy. 😀😃
2017. máj. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sarah J Maas - Tüskék és rózsák udvara


Az elsőben is vannak olyan feltételek amiket kértél, de a legjobb a második rész. Ha tudsz angolul akkor mindenképpen vágj neki. Magyarul még csak az első rész jelent meg, angolul már mind a három.


A magyar kiadó őszre ígéri a második részt.


Nekem is úgy ajánlották és az egyik legjobb könyv élményemmé vált. Egymás után olvastam el a három részt, nem bírtam letenni. :))

2017. máj. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg talán az alkonyat még
2017. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

Ha valaki tud még esetleg szívesen venném ha leírná. :)

2017. máj. 23. 19:12
 7/7 anonim válasza:
Jeaniene Frost-Cat és Bones sorozata!!!!! Imádom!!! Az az alapsztori hogy van egy félvámpír csaj (Cat) és ő erőszak által fogant egy vámpírtól és ezért gyűlöli és öli a vámpírokat. És találkozik egy vámpírral akit nem tud legyőzni (Bones) aki Cat életéért cserébe vele akar dolgozni vámpírölésben. Kiképzi, mogorva, majd szerelmesek lesznek. Nagyon jó sorozat! Szentem meg is felel az elvárásoknak mert igaz Cat nem ember, de ez fel sem tűnik és a sok vámpír mellett te is embernek fogod tartani. 7 része van a sorozatnak de vannak kisebb novellák is és a mellékszereplőknek is van néhány könyvük. Muszáj elolvasnod!
2017. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!