Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Momdanátok olyan könyveket,...

Momdanátok olyan könyveket, amiket érdemes elolvasni?

Figyelt kérdés

16 èves làny vagyok, imàdok olvasni, de valahogy màr nem tudom mit is olvassak. Első szemèlyben szeretek olvasni, szeretem a disztópikus könyveket, a romantikus könyveket.

Olvasott könyvek, amiket szerettem : Èhezők viadala triológia, Ötödik hullàm trológia, Minden minden, Harry Potter...

(Hàborús könyvek előnyben)



2017. máj. 25. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Végzet ereklyéi sorozat :) Ez inkább ilyen fantasy, kaland,de van benne sok-sok románc is ;)
2017. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
olvastam:)
2017. máj. 25. 20:36
 3/10 anonim ***** válasza:
A széthullott birodalom. Van benne sötét mágia, horror, kaland, meg minden ami kell :D
2017. máj. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pierce Brown: Vörös ​lázadás
2017. máj. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

16 évesen szerintem már az Outlander is mehet simán. Én ugyan még csak az első kötetet olvastam, de már előjegyeztettem a következőt, mert hát nem nagyon szokott bentmaradni a könyvtárban parlagon.

Nem romantikus, de disztópikus az Aramanth titka trilógia, illetve szerintem abszolút ebbe a sorba sorolható A Gyűrűk Ura is, amit kár lenne kihagyni, ha szereted a fantasy-t.

Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekeiről szóló trilógia is klassz.

2017. máj. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Legenda trilógia - Marie Lu

A Napszemű Pippa Kenn trilógia - Kemese Fanni

Időtlen szerelem trilógia - Kerstin Gier

2017. máj. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik kedvencem volt a jók és rosszak iskolája. Kicsit mesés, kicsit fantasy, a Harry Potterhez kicsit hasonló. Van benne minden: romantika, harc, barátság, varázslat...... pörögnek az események
2017. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A beavatott

Eragon

2017. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Háát... nem éppen romantikus, de nekem örök kedvencek Jule Verne regényei (pl.: Rejtelmes sziget), kicsit tudományos, vannak benne olyan részek amiket általában a fiatalok inkább átlapoznak,de egyébként engem nagyon leköt.

Egyébként Dan Brown-tól tudom még ajánlani a Da Vinci kódot :D

2017. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Olvastam a Jule Verne könyveket, kiràlyok
2017. máj. 29. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!