Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki leírná az illúzió...

Valaki leírná az illúzió tartalmát?

Figyelt kérdés
Kérllek naghyon fontos lenne!Már olvastam az illúzót is és egészen kiolvastam az5. kötedik a Bexi sorozatot,csak mivel egymásútán olvastam az egészet kicsit összezavarodtam.Valki ha megkérlek letudná írni az illúzió,a nélküled és a valahol tartalmát röviden?Előre is nagyon köszönöm!! :))

#Leiner Laura #Bexi-sorozat?Illúzió?Nélküled
2017. máj. 26. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Az Illúzió, amikor kiadják az Offline-t, a londoni út, ahol ugye Körte megismerkedik Bettyvel, Beka és Márk még el nem kezdődött kapcsolatának vége lesz, amikor Geriről kiderül, hogy jelentkezett a Pop/Rock-ba úgy, mint Bexi barátja, majd 18 óráig együtt van Márkkal, Márk leüti Gerit a média összes embere, aki márkcsint, Beka szakít Márkkal.
2017. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Nélküled az egyik legszomorúbb kötet. Aszádéknak beindul a meló, Márk látszólag túllépett Bekin, Anti és Daniella összejöttek... Körte egyedül érzi magát, Bexi szintén. Itt jön a sztoriba a sétálós Tomi, az Üres Utcák, Pavelin. Itt van Balogh Lizikéjének az esküvője, ahol ugye Bekinek választania kell... Az előzőhöz hozzátenném, hogy az Illúzióban van a Csatáznak a sztárok is.
2017. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Valahol elején dönt Bexi Nagy Márk mellett. Összejönnek, Balogh, meg a talicskáji, titokban vannak együtt Márkkal.

Balogh balatoni nyaralójában vannak, Geri lekapja őket a koncert előtt a backstage-ben csókolózás közben, először sakkoznak (aki olvasta az Egyszert, az érti:)) Aszádék eltörik a gitárját, jön Balogh, Bexi és Márk pedig visszamennek balhézni a nyaralóba... itt ér véget ugye a könyv.

2017. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm <3 Azt tudtam mik történtek csak azt nem hogy melyik melyikbe :)))
2017. máj. 28. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!