Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olyan online könyveket keresek...

Olyan online könyveket keresek, ahol te választhatod ki a cselekményt. Tudnátok nekem ilyeneket mondani? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Régebben találtam egy ilyet, még Szalay Isti mutatta egy videójában.. de mostmár nem találom azt sem.. Egy oldal volt ahol be jött egy könyv és olvashattad.. és voltak részek ahol több lehetőség volt.. több folytatás és rá kellett lépned valamelyikre hogy kiválaszd hogyan folytatódjon a sztori. Ilyen oldalakt keresek..

2017. máj. 30. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok, de engem is érdekelne :)
2017. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, h. nem pont erre gondolsz, de régen voltak olyan könyvek, ahol dobókockával kellett dobni, és az értéktől függött, h. melyik oldallal folytat(hat)od.

Pl: [link]

Biztosan megvan pdf-ben is.


Egy kis adalék:

[link]

2017. máj. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a dobókockás jutott eszembe, ezeket Kalandkönyveknek hívják, vannak olyanok, ahol online is tudsz játszani :)
2017. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nézz rá erre!


[link]

2017. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pontosan olyanra gondoltam mint amit az utolsó válaszoló küldött. Köszi mindenkinek a választ. :)
2017. jún. 4. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!