Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Magyarul vagy anvolul érdemese...

Magyarul vagy anvolul érdemesebb booktube-ot indítani?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy már itthon is van pár, de nincs nagyon nézettségük. Ezen egyébként csodálkozom is, mert annó Attilának (Csecse) viszonylag nagy volt.

2017. jún. 5. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem magyarul azért érdemesebb mert nincs igazán jó magyar booktuber. Ezzel szemben angolból sok van. Így szerintem magyarul nagyobb igény lenne rá, főleg hogy a legnépszerűbb magyar booktuber abbahagyta a könyvekről szóló videók készítését. Ha csináltál csatornát elküldhetnéd a linkjét, szívesen lennék az első nézőid között, akár angolul, akár magyarul. :)
2017. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem csoda, az agyatlan majomkodásra, a tartalom nélküli "tartalomra" vevő a többség, a kultúrára nem. Ezt nem képmutatásból mondtam, én elhallgatnék már egy normális csatornát, ajánlókkal, ismertetőkkel, elemzésekkel, kritikákkal, munka közben.

Indíts egy magyar és egy angol csatornát, egyszerre.

2017. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én még semmilyen nyelven nem találkoztam ilyennel, de érdekesen hangzik. tudnátok linkelni jó booktube csatornákat?


szerintem csináld mindkettőt! ha jól beszélsz angolul, akkor azért érdemes csinálni úgy is, ha még nem, akkor meg gyakorlásként. magyarul meg csináld azért, mert kevés van és legyen több. remélhetőleg igény is lesz rá és népszerű is lesz majd.


ráadásul így elég a tartalmag csak egyszer kitalálni és két nyelven megcsinálhatod. ha sikerül úgy felépíteni, hogy sok az illusztráció és a vágókép, akkor még a szerkesztés is egyszerűbb, mert ilyenkor nem látszik, hogy beszélsz, elég csak egyszer megvágni, aztán csak lecseréled alatta a hangot a másik nyelvre.

2017. aug. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!