Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvassak a nyáron? (Kötele...

Mit olvassak a nyáron? (Kötelező és ajánlott olvasmányokon kívül) 15/L

Figyelt kérdés

2017. jún. 20. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát... Miket szeretsz? Mit olvastál eddig? Vagy milyen filmeket, sorozatokat szeretsz? :)
2017. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kelly Oram könyvei szerintem letehetetlenek, például a Cinder és Ella, Szívzűrterápia strébereknek, és a Csókelvonó kockáknak. Nicola Yoon Minden minden című könyve is nagyon tetszett nekem, meg Rainbow Rowell-től a Fangirl. :)

Leiner Laura könyvei is jók, ha még nem olvastál tőle. Nekem személy szerint a Bexi sorozat a kedvencem, de az Szjg-t és a Bábelt is nagyon szeretem, meg az Akkor szakítsunk se rossz. Vagy ha ezeket már ismered, nekem a régi könyve, a Remek is tetszett (a folytatását sajnos sehol se tudtam elolvasni:()

Illetve a DAC sorozatot tudom még nagyon ajánlani😇

2017. jún. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
P.G. Wodehouse, Gerald Darrell, L.M. Montgomery, Karl May.
2017. jún. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom

A horrort annyira nem szeretem es inkabb a modern irodalom erdekel, mintsem a klasszikusok. Tovabbra is varom az otleteket. Megegyszer köszi.

2017. júl. 5. 17:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Isaac Asimov mindenkinek! Olvassatok tőle minél többet! [link]


Amúgy az Az úr sötét anyagai c. sorozatot ajánlom, mert fantasy, van benne romantika, és a főszereplő is lány. (ezek asszem olyan dolgok, amik bejönnek a lányoknak:) Már elszállt a nyár, de még van idő elolvasni :)


15/F

2017. júl. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!