Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy tizenhárom és fél éves...

Egy tizenhárom és fél éves lánynak milyen klasszikus könyveket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Magyar nyelvű könyvekben gondolkoznék (lehet fordítás is persze). Klasszikus vagy olyan fantasy, fikció, sci-fi, (akár romantikus) ami ismert és színvonalas olvasmány. Előre is köszönöm!

2017. jún. 22. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Claudia Gabel, Cheryl Klam: Káprázat
2017. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Michael Ende: A végtelen történet

Philip Pullman: Az arany iránytű, A titokzatos kés, A borostyán látcső

C.S. Lewis: A varázsló unokaöccse és a többi rész

Lucy Moud Montgomery: Anne sorozat, Váratlan utazás sorozat

Frances Hodgson Burnett: A titkos kert

2017. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló az Arany iránytű meg a többi részét hol lehet megvenni? Csak mert én bejártam a könyvesboltokat és nem adnak sehol, kerestem a neten de ott sem lehet rendelni.

Ransom Riggs: Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

C. S. Lewis: Narnia

J. K. Rowling: Harry Potter

Carlos Ruiz Zafón: Marina

2017. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az aranyiránytű sorozatot én még 10 éve vettem kb. Antikváriumban még biztos lehet valahol kapni. Vagy moly.hun elszoktád adni a könyveket azok akiknek nem kell már.

A vándorsólyom kisasszoony is tényleg nagyon jó! Amíg ki nem derül mi van, elég para. Imádtam! Bár én olyan 16 éves korom körül olvastam.

2017. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A Narniát, A titkos kertet, Harry Pottert, Vándorsólyom kisasszonyt már olvastam, de azért köszi. Azért még szívesen fogadok ajánlásokat. Most főleg inkább klasszikus, szépirodalmi művelet olvasnék inkább.
2017. júl. 6. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!