Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vannak páran akik hallom,...

Vannak páran akik hallom, bírják Arnoldot (SZJG) de sose olvastam indokot; miért?

Figyelt kérdés

2017. júl. 4. 13:46
 1/10 anonim válasza:
47%
Hát ez engem is érdekelne :D
2017. júl. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Vannak olyanok, akik úgy vannak vele, hogy csakazért sem Cortezre teszik a voksukat. Nekik mindegy, hogy a másik "fő" fiúszereplő milyen ember, a lényeg, hogy ne Cortez legyen.
2017. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Mert ugye szinte mindenki Cortezt sztárolta/ja, és ő ezzel akarják megmutatni, hogy mennyivel egyedibb az ízlésük. Fogalmam sincs, egy agyonművelt, beképzelt, antiszociális srác miért jobb egy nemtörődömnél.
2017. júl. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában olvastam újra a könyveket, és így felnőtt fejjel már én is inkább vele értek egyet. Legalábbis az első négy könyvben. Hogy miért? Mert teljesen igaza van, hogy Reni rajongása Cortezért abszolút felszínes és gyerekes, bár nagyon sok mindenben persze különbözik a hozzáállásunk. Ennek ellenére mostanság messze ő a legszimpatikusabb karakter számomra. De aztán jön az ötödik könyv, és hirtelen főgonoszt gyárt belőle az írónő. A mai napig nem értem, mi szükség volt erre. Észre se vesszük, és teljesen kifordul önmagából, csak, hogy legyen kire haragudni. Ezért nagyon haragszom Leiner Laurára, mert borzasztó béna húzásnak tartom. De így még a végén, mindenféle szarkazmust és gúnyt nélkülözve megkérdezném: aki nem szereti, az miért nem szereti? Puszta kíváncsiság. Remélem kielégítőnek találtad a válaszomat. :)
2017. júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kedveltem:) Tetszett hogy figyel és vigyáz Renire aki sajna egy igazi áldozat tipus. Hagyja hogy mindenki másoljon róla, folyamatosan súg mindenkinek. Kinga állandóan ugráltatja, Virág mikor barátja van kb. le se sz*arja (és nem csak a Dorián időszakban, mikor Ricsivel van nekem akkor is fura:/). És persze Arnold szemében Cortez is csak bántaná Renit mivel a két karakter sosem ismerkedett meg jobban egymással.Az első 4 kötetben szerintem Arnold az egyetlen aki tényleg figyel Renire és segít neki...és persze nem cikizi az ízlése miatt mint a többiek folyamatosan.
2017. júl. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Idosebb fejjel Arnold tenyleg vigyazott Renire es csak azt akarja, hogy jol dontson az elet minden teren. Egyet ertek en is a tanacsaival, sot a velemenyevel Reni rajongasaval kapcsolatban. Szerintem az irono csak azert akarta beallitani rossz karakterkent az otodik resztol fogva, mert vegre mindenki frusztracioja vele kapcsolatban kijohetett, mivel mar nem volt Budan. Es kellett egy kezenfoghato bunbak, mert Reni nem tudott volna beletorodni abba, hogy csak a sajat hibajabol nem tudott elobb osszejonni Cortezzel. Igy kellett valaki akire rakenhette az egeszet :)
2017. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
50%
Hát én nem az biztos utalom a dög Neményit.😤
2017. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azért bírom, mert igazi nonkonformista, leszarja a szabályokat. Lázad, megkérdőjelezi a fennálló rendet, és ha le is nézi a birkább embereket, teljesen igaza van. Azt mondjuk nem értem, miért barátkozott Renivel.
2017. okt. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok ezzel, hogy Arnold az első négy részben tök jófej volt, vigyázott Renire, aztán az ötödik résztől pedig egy negatív szereplő lett, aki szidja Cortezt, meg aki még a szalagavatóra se jön el, a felénél elhúzza a csíkot, és még a Reninek van képe elküldeni (7. rész), pedig Arnold aztán tényleg vigyázott rá. Fura dolog.
2017. nov. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, hiányzik is az ötödiktől. Egyrészt szeretem a higgadtságát, a nagyképűségét és a vicces, flegma bedumálásait, meg ahogy dobálózik a jogokkal. És Az elején csak ő volt, akinek Reni bőghetett, mert Ricsiék akkoriban le se sz:rták Renit - sőt, állítom, ha nem jönnek össze Cortezzel, akkor nem lettek vlna ekkora "hatalmas barátok" a srácokkal, ugyanis semmi közös nincs bennük.
2019. nov. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!