Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Katy Evanstől olvastam egy...

Katy Evanstől olvastam egy blogon rajongói fordítással a Rogueot ami a valós sorozat negyedik része? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Most ebben a pillanatban dobott ki a blog és azt írja, hogy ezt a blogot csak meghívott felhasználók használhatják!

Iszonyúan mérges vagyok, mert már égen földön kutattam ezt a könyvet magyarul...erre a második fejezetnél sem tartok és kidob és közli velem, hogy nem vagyok meghívva.

A google azt írja, hogy kérjek meghívót a blog írójától de csak a blog webcímét tudom...amire ha rámegyek azonnal kidob mondván, hogy nincs meghívóm!

Mit tegyek?

Itt a blog webcíme: [link]



2017. ápr. 12. 13:46
 1/1 lsBence válasza:

Szia!


Nekem meg van pdf- ben a könyv. Ha adsz egy email címet privátban, szívesen elküldöm.

2020. aug. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!