Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ismertek ilyen könyvet?

Ismertek ilyen könyvet?

Figyelt kérdés
Amiben a főszereplőnek különleges kisugárzása van.

2017. júl. 5. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben?
2017. júl. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, nagyon jellegzetes stílusa, megjelenése van. (Pl. Jó kedvet áraszt magából, vagy amikor belép a helyiségbe akkor megfagy a levegő)
2017. júl. 5. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Jókai Mór: Szegény gazdagok
2017. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem tudom hogy ilyesmire gondolsz e?,de nekem a Bexi sorozatból Nagy Márk az akinek "különleges" a kisugárzása. Szerintem nagyon humoros és tényleg jófej srác.
2017. júl. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kim Holden: Bright ​Side

Ne tévesszen meg a címe, magyarul is megjelent és maradt a cím.


A főszereplő lánynak nem hiába Bright Side a beceneve. :)

2017. júl. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Isaac Asimov: Nemezis


A főszereplő egy fiatal lány, aki mások arcáról kiolvassa az érzéseket. Az emberek félnek tőle, kényelmetlenül érzik magukat a jelenlétében.


Isaac Asimov: Mezítelen nap


A főszereplő egy negyvenes férfi, akiről úgy hiszik, hogy halálos vírust terjeszt. Nem mernek vele egy szobában lenni többen, valaki felugrik és elszalad pár perc után, közelébe csak néhány szereplő merézkedik.

2017. júl. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!