Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Star Wars könyveket milyen...

Maben kérdése:

A Star Wars könyveket milyen sorrendben olvassak?

Figyelt kérdés
Elterveztem, hogy végigolvasom az összes star wars könyvet (tudom, hatalmas vállalás). Találtam pár oldalt, ami felsorolja a könyveket, de sokszor össefüggéstelen sorrendben. Valaki tudna segíteni egy teljes kronológiában? Nyílván a megfilmesítetteket olvasom először végig, de utána?

2017. júl. 5. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Utána azt, amelyik érdekel.:) Kevés sorozat van benne, rengeteg az egykötetes mű, ill. most már van Legendák és Kánon is.


Itt, egy időrendi felsorolás:

[link]

2017. júl. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Star Wars esetében nem is beszélhetünk megfilmesített könyvekről, mert mindig a film az alap, és a film alapján készül a könyv
2017. júl. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
A Star Wars könyvek egy igen tetemes része amúgy nem is kapható magyarországon, vagy csak angol nyelven, + kb hetente jelennek meg új könyvek, de sok sikert
2017. júl. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as, nem tudom hogy miről beszélsz. Évente pár SW könyv jelenik meg.
2017. júl. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak letörni, de a könyvek mellett sok képregény is van, illetve valóban van olyan könyv, ami angolul (sem) vásárolható. Magyarul a legeslegelső kötet ha jól tudom az Old Republic: Végzetes Szövetség. Én tudtam egy használt példányt szerezni belőle.
2017. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

,,Évente egy pár SW könyv jelenik meg"


Ez nem igaz. Ne csak azokat nézd, amik Szukitsen vannak kirakva, azok a valós SW könyvek 10%-a.

2017. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!