Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kit választott Richárd: Milit...

Kit választott Richárd: Milit vagy Emmát?

Figyelt kérdés
Aki már hallotta a három nevet és tudja melyik könyvről van szó, az már a kérdést is tudja :) Az Ambrózy báró esetei című kötetben Richárd megkérte valamelyik lány kezét. A kérdés az, hogy szerintetek kit vesz el: Milit vagy Emmát ? Csak érdeklődök, mert én már nagyon várom a folytatást :)

2017. júl. 6. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem már nagyon érdekel a folytatás. Én egyértelműen Milinek szurkolok, de van egy olyan érzésem, hogy Richárd Emmát kéri meg. Szerintem azért, mert Emma idősebb és érettebb, de sokkal jobban örülnék, ha Milit kérné meg, mert ha nem, szerintem teljesen összetörne. Amúgy úgy emlékszem, hogy Emma tud Mili érzéseiről, tehát nem is biztos, hogy igent mondana.
2017. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lau448 válasza:

Én is Milinek szurkolok!:)

Sajnos én sem vagyok 100%-ig biztos abban, hogy őt kéri meg, de reménykedem. Szerintem furcsa lenne, hogy Milit viszonylag rég ismeri Richárd, a villában mindenki őérte van oda, és aztán hazaállít a másik Hangay lánnyal. Ráadásul Emma és Richárd is tudja, hogy Mili hogy érez.

2017. dec. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!