Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van-e olyan könyv aminek...

Van-e olyan könyv aminek ilyen vagy ehhez hasonló a története?

Figyelt kérdés

Szoval van a lany es van a srac. Sulitársak. Mind a ketten nagyon bírjak egymást, de csak baratok. Aztan egyszer a srac szerelmet vall a lanynak, de a lany gondolkozasi idot ker. Beleegyezik a Folytatasba, de vegul a srac ugy dont hogy maradjanak csak baratok, a suli miatt. Aztan a srac egy honap mulva megkerdezi, hogy mi is a velemenye a lanynak. a lany szeretne jarni a fiuval. A fiu idot ker. Aztan arra jut hogy maradjanak csak baratok, es majd ősszel próbaljak meg. De a lany addig hajtja magat mig a fiu bele nem egyezik es jarnak. Csak valamiert mind a kettőjüknek nagyon kinos a helyzet. Honapok utan sem torténik köztük semmi az ölelésen és a puszin kívül. Aztan jön egy hosszabb időszak amikor nem tudnak találkozni. A lanynem keresi a fiút es a fiu sem a lanyt.....


Köszönöm a segítséget..😘



2017. júl. 9. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Csak lélegezz! trilógiát tudom neked ajánlani! :)

Esetleg a The duff, de szerintem az előbbi jobb!! :)

Remélem segítettem

2017. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Nem egészen ilyen, de gimiben játszódik, humoros és romi: Erdős Zsuzsanna: Vedd már észre!
2017. júl. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!