Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jane és Stephen Hawking...

Jane és Stephen Hawking történetéről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Számomra a könyv meglepően zárult...
2017. júl. 13. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Hat leirhatatlanul meghato es szep a kettejuk tortenete nagy kalappal Jane Hawking elott nagyon eros no aki feltetlenul szerette beteg parjat egy csodalatos no aki huseges ( es igenis az volt !) kitarto onfelaldozo es hatalmas szíve volt 3 gyerek mellet Stephen Hawkingot is tamogatta egy erett felelosegteljes asszony (barcsak egyszer en is egy ilyen varazslatos no lehetnek mint o )

Stephen Hawkingert meg odaig vagyok

Az az elszantsag batorsag a halallal szembeni folytonos kemeny kuzdelem a csodalatos elme a szeretete az egyedi humorerzeke kaprazatos ...Rip Hawking

Kettejuk kapcsolata nem csak egy atlagos kapcsolat volt annal sokkal tobb es az elvalas sem olyan volt en senkit sem hibaztatok en csak kalapomat tudom emelni elottuk

Jane Hawkingtol idezek "A mosoly az arcán,amikor fent lebegett,a csillagokat is meghatotta volna.

Engem mindenesetre a lelkem mélyéig meghatott,és tudatosította bennem ,micsoda kiváltságban lehetett részem, hogy ha csak rövid ideig is , de együtt utaztam vele a végtelenségbe" (megjegyzes : amikor Hawkingot felkuldték az urbe hogy erezzhesse a zero gravitaciot)kell ennél több ? Magáert beszel

Megjegyzes olvasd el a konyvet az utazas a vegtelembe cimmel

Es nezd meg a filmet A mindenség elméletét ...hat azon besírtam... nagyon megható volt.

2018. szept. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elolvastam a könyvet már a kérdés kiírásakor és meg is néztem a filmet. :)
2018. okt. 7. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!