Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 14 éves lány vagyok mit olvassak?

14 éves lány vagyok mit olvassak?

Figyelt kérdés
Főleg romantikus könyveket írjatok.És légyszíves a könyv tartalmát is írjátok le röviden.Ja es LL összes könyvet olvastam ugyhogy őt ne írjátok.
2017. júl. 14. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:

-Lol konyvek- mire jo a rosszfiu? (Regen baratok voltak aztan a srac csaladjaban tortent valami szoval eltavolodtak egymastol es a gimiben a csaj meno lett a csavo pedig gaz. Kis ido utan elkezdenek ujra baratkozni (eloszor csak erdekbol) aztaan BUMM...)

-Titkok es exek ejszakaja (csajnak ellopjak a naplojat az exeek es azert h visszakapja ilyen ciki feladatokat kell megcsinalnia. A vegen az exe segit neki esssss...)

Meeg amugy vannak meg jok szoval nezz korul

-gallagher lanyok/ha megtudnad h szeretlek meg kellene oljelek(1) stb. Az elso 2 resz megjelent magyarul a maradek csak angolul. Ez ilyen kemsuli szerelemmel..izgalmas dee ha nem megy annyira az angol akkor ne kezdj bele mert meghalsz ha nem olvashatod tovabb 2resznel

-belezugva (egy csaj beleszeret es sracba es a srac is bele de aztan a csavo "fogva tartja" a lanyt eroszakkal es jaa..)

2017. júl. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dodie Smith: Enyém ​a vár

A tizenhét éves Cassandra Mortmain naplója, sok humorral.


Leslye Walton: Ava ​Lavender különös és szépséges bánata

,,Ava és családja élete egy napon fordulópontra jut, amikor megnyílnak az ég csatornái, esőcseppek és tollak záporoznak alá, és Ava sorsa mindörökre megpecsételődik."

gyönyörű történet a szerelemről, és ami vele ját.


Fábián Janka: Koszorúfonat

Egy jó kis történelmi romantikus.

2017. júl. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Néhány kedvencem:


Catherine Jinks: Nina és az anonim vámpírok klubja

Egy vámpírlányról szól, aki egy ilyen vámpír önsegítőkör tagja. Az életét is elunja, de aztán megölik az egyik vámpírt a csoportból, és nyomozni kezdenek a gyilkos után. Van benne szerelmi szál is, habár nem teljesen az a lényeg.


Kerstin Gier: Ifőtlen szerelem trilógia

Időutazós, szerelmes történet. A főszereplő, Gwendolyn családjában öröklődik az időutazó gén, és véletlenül kiderül, hogy nem az unokatestvére, hanem ő örökölte azt. Ez már sokkal inkább a szerelmi szál köré fűződik, de azért izgalom is van benne bőven.


Kiera Cass: Párválasztó sorozat

A távoli jövőben játszódik, az USA helyén egy királyság jött létre. A trónörökösnek feleséget kell választania, amit egy ilyen fura reality szerű műsorban tesz meg. Ebben a műsorban szerepel a főszereplő, America is. Túl mély története nincs, de szórakoztató.


Suzanne Collins: Az Éhezők Viadala trilógia

A főszereplő Katniss Panemben, egy az USA helyén létrejött disztópikus államban él, ahol minden évben megrendezik az Éhezők Viadalát. Ez egy verseny az ország tizenkét körzete között. Minden körzet küld egy-egy 12-18 év közötti fiút és lányt, akik megküzdenek egymással életre-halálra. Az utolsó a győztes. Ebben vesz részt Katniss.


Ransom Riggs: Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

Ebben a világban vannak emberek, akik különleges képességekkel születtek. Rájuk vigyáznak az ymbryne-ek, akik időhurkokat hoznak létre. A főszereplőről, Jacobról is kedrül, hogy ilyen különleges, sőt már a nagyapja is az volt. Ezt is nagyon szeretem, izgalmas és tényleg különleges, mert egy csomó régi képpel van illusztrálva.


Azt hiszem ennyi. Remélem segítettem.

2017. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ironhide12 válasza:
Minden, Minden... biztosan tetszeni fog :)
2017. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jókai: Az aranyember, Fekete gyémántok, Egy magyar nábob

A tartalmukra annyira pontosan már nem emlékszem de nekem tetszett az összes. Victor Hugo összes könyve is pl A nyomorultak (1000 oldal körül úgyhogy egy ideig biztos leköt). Na ezek tényleg jó "kis" könyvek tele romantikus szálakkal. Nem értem, hogy miért felejtették el őket...

2017. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és még valami: DRUON! Pár éve nagyon menő volt pl az Elátkozott királyok! LETEHETETLEN
2017. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!