Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Véleményeznétek a könyvemet?

Véleményeznétek a könyvemet?

Figyelt kérdés

Írtam egy történetet az elmúlt hónapokban, és folytatásokban szeretném megjelentetni a blogomon.


Üzenetben is szívesen küldök belőle még részletet, de kíváncsi lennék a véleményetekre. :)


[link]


2017. júl. 16. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik. Szívesen elolvasnám az egész történetet! :)
2017. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 RoseTyler ***** válasza:
100%

Eddig korrekt kis történet, nincs is kedvem különösebben kritizálni, mert jó első benyomást tett rám.

De azért mekkora és milyen erős kés az, amivel egy súlyos csapóajtót fel lehet feszegetni? Nekem ez valahogy nem áll össze. :)


És még csak annyi, hogy nevezd inkább regénynek, ne könyvnek. Lehet, hogy csak az éveim száma okozza, de gáznak érzem, hogy manapság mindenki "könyvet" ír. Pedig valójában ezek történetek, regények, és semmi közük egy könyvhöz. A könyv, az könyvnek is néz ki - legyen az kézzel fogható, papíralapú, vagy ekönyv.

2017. júl. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2: Köszönöm szépen. :) Egyébként igazad van, bár végül is van már online könyv is. :D
2017. júl. 17. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!