Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes elkezdeni A végzet...

Érdemes elkezdeni A végzet ereklyéi könyvsorozatot, úgy, hogy már láttam a hozzá/belőle készült sorozatot?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdem a sorozatot, még nem igazán gondolkodtam a könyvön, de most már egyre jobban foglalkoztat... Attól félek, hogy így nem lesznek annyira izgalmasak a könyv történései.

Előre köszönöm Mindenki válaszát! :D



2017. júl. 19. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen olvasd el, de készülj fel, hogy nagyon más a könyv cselekménye. Vannak visszaköszönő elemek, de az alap szálat teljesen megvariálták a sorozathoz. De már csak azért is érdemes elolvasni, mert van egy csomó másik sorozata az írónőnek ugyanebben az univerzumban. Pl.: Pokoli Szerkezetek, Bane Krónikák, stb.
2017. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sokkal jobbnak találom a könyveket, mint a sorozatot, a cselekmény valóban rengeteg helyen eltér, de ugyanaz a pörgés, puskaporos levegő, hirtelenség, ami a sorozatot jellemzi, a könyvekben is visszaköszön! Én ezért szeretem mind a kettőt.
2017. júl. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az könyv eleje ugyanaz mint a sorozat első pár része, de aztán nagyon sok mindenen változtatnak.

Én először a sorozatot néztem majd utána olvastam csak a könyvet és nagyon izgalmas volt így is mert szinte teljesen más volt.

2017. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én először láttam a filmet, és annak hatására olvastam el az összes könyvet.Ezek után elkezdtem nézni a sorozatot (még most is nézem), ami elég nagy csalódás volt számomra. Csak azért nézem, mert bármit megnéznék, ami a végzet ereklyéiről szól
2017. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!