Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hasonló könyveket tudnátok...

Hullocsillag_2 kérdése:

Hasonló könyveket tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

Oké, tudom, hogy rengeted ilyen kérdés van, amihez rengetegen válaszolnak is. De kb. az összeset olvastam, amit nem, azt pedig okkal. Szóval, most fejezem be Jay Crownover-től Rowdy-t, és nem tudok róla, hogy a következő része, Asa, megjelent-e már magyarul. (Ha valaki tud róla, akkor legyen oly szíves belinkelni az oldalt, ahonnan letudom tölteni.)Akkor most hagytam a 2. rész felénél abba Rebecca Donovan- Csak lélegezz trilógiáját. (Ne értsetek félre, nagyon tetszett, de túl sok volt már a szenvedés nekem ebben a könyvben. Miután feldolgoztam, folytatni fogom mindenképp.) Katja Millay - Nyugalom tengere című könyve nagyon- nagyon tetszett. Jennifer L. Armentrout - Luxen sorozat minden részét imádtam. Julie Kagawa - Halhatatlanság szabályai könyvéért bolondulok, várom a 2. részt. (A többi könyvét, a Vastündérek sorozat nem igazán jött át)

Amiket pedig olvastam, és/vagy nem tetszettek: Vámpírnaplók,(no)

Vámpírakadémia (no)

Szent Johanna Gimi (tetszett, és az írónő minden könyve)

Akkordél akadémia (imádtam minden sorát)

Hex hall (szintén)

Szóval, nem igazán tudom milyen könyveket keresek, csak hogy izgalmas legyen, legyen benne szerelmi szál és ha lehet ne 3szög, kalandos, lehet fantasy kategóriában is. És már ezért megkaptam a magamét, hogy "egy jó könyv tök mindegy mikor íródott jó könyv", nem baj, mostani legyen, és a mostani világban játszódjon.

Remélem érthetően fejeztem ki magam, és nem egy összevisszaság lett, amit kétlek. Előre is köszönöm. :D



2017. júl. 26. 21:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
×amúgy több könyvet olvastam mint a felsoroltak, csak egy mintát szerettem volna amihez lehet viszonyítani×
2017. júl. 26. 21:21
 2/11 anonim válasza:
Erotikusak jöhetnek?
2017. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bármi, ami jó.
2017. júl. 26. 21:26
 4/11 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott még pár könyv, azt hiszem az a címe, hogy Fényemberek. Na, mivel a címét sem tudom jól, ebből látszik hogy nem a kedvencem. Maga az alaptörténet jó, csak annyi nyálas és túlzott romantikus rész van benne, amitől szó szerint hányingert kaptam. Tehát, légyetek szívesek ilyeneket ne írni.
2017. júl. 26. 21:39
 5/11 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszettek:)

Alexa Riley: Mindent bele

Christina Lauren: Gyönyörű-sorozat

Cora Carmack: Szakítópróba 1-2.

Anne L. Green: Viharos érzelmek

Jasinda Wilder: Zuhanok beléd 1-2.

J.L. Armentrout: Légy mellettem, Bízz bennem

R.S. Grey: Testcsel

Christen Ashley: Álomférfi-sorozat 1-2-3.

Lacey Weatherford: Bizsergés

Anna Tod: Miután-sorozat (4 részes)

Ez picit a végére már sok volt, de ez volt a legelső ilyen könyv, amit elolvastam és elindított egy lavinát:)

Molly McAdams: Kétesélyes szerelem

Borsa Brown: Az Arab-sorozat ( magyar az írónő:))

Jessica Park: Lélegezz velem

Elle Kennedy: Az üzlet

Jodi Ellen Malpas: A védelmező; Ez a férfi trilógia (ezt csak akkor, ha kötélből vannak az idegeid, mert egyenként 7-800 oldalasak a könyvek, picit már ez is túlzás, de én imádtam, nagyon izgalmas); Egy éjszaka trilógia

Laurelin Paige: Fixed trilógia + Hudson; Első érintés

Maya Banks: Mámor trilógia (ez nagyon szürke-feelinges)

Kylie Scott: Stage Dive 1-2-3-4. (4.-et még nem láttam magyarul)


Remélem mindent jól írtam és azt is, hogy tudtam segíteni! Kellemes olvasást! ;)

2017. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Bocsi most látom csak, amit írtál.

Inkább utánuk se nézz akkor, ha nem szereted a nyálas részeket annyira........

2017. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A normálisan romantikus részek nem zavarnak, sőt, megmosolyogtatnak. De ebben a könyvben egymásra néztek, és örökké együtt akartak lenni. Így szerelmem, úgy szerelmem stb... Tudom hogy kitalált történet, de könyörgöm.

És amúgy nagyon köszönom, a háromnegyedés nem olvastam, úgyhogy mostmár tudok válogatni. 😄😄

2017. júl. 26. 22:28
 8/11 anonim válasza:
Na, szuper. Akkor viszont nagyon szívesen! ;)
2017. júl. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Colleen Houck: A tigris átka című könyvet is nagyon ajánlom (és persze a sorozat többi részét is). Azt írtad,hogy szerelmi háromszög ne legyen a könyvben...ez nem teljesen így van ebben az esetben,de a szerelmiszál mellett egy kalandos,izgalmas és lebilincselő történet is fut. Ettől függetlenül tényleg ajánlom,nekem legalábbis nagyon tetszett!
2017. júl. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

•James Dashner: útvesztő trilógia+ előzménykönyv (disztópia; triller; kb. 4x400 oldal; azt hiszem van benne szerelmi háromszög, de előfordulhat hogy keverem egy másik könyvvel; fiatalokról szól, akik a túlélésért küzdenek)

•Manon Fargetton:A lista(a főszereplő 5 kamasz; jelenben játszódik; kb.250 oldal; tavalyi kiadás, úgyhogy még várni kell a folytatásra)

•Ransom riggs: Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei trilógia(misztikus; főszereplők gyerekek;"párhuzamos dimenzió", vagy valami hasonló; kb.350-400 oldal)

•Justin Cronin: Szabadulás trilógia(disztópia,krimi;a harmadik része még nincs magyarra lefordítva, legalábbis én nem találtam; kb.700-800 oldal;többnyire felnőtt szereplőkkel; sok szálon fut a történet, ezért az elején nagyon kusza minden,de aztán szépen összeáll a kép)

2017. nov. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!