Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ezek közül az angol nyelvű...

Ezek közül az angol nyelvű könyvek közül melyik a legjobb? Olvastátok már őket? Esetleg ajánlás?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni melyiket vegyem meg :D


Victoria Aveyard - Red Queen

Patrick Rothfuss - The Name of the Wind

Mary E. Pearson - The Kiss of Deception

Meredith Russo - If I Was Your Girl

Rick Riordan - The Hidden Oracle (The Trials of Apollo Book 1)

Neil Gaiman - The Ocean at the End of the Lane

Patrick-Rothfuss - The Slow Regard of Silent Things


Olyan könyveket keresek amik Vörös pöttyös (Fine selection) jellegűek és magyar nyelven ne lehet őket kapni.



2017. júl. 29. 13:03
 1/5 A kérdező kommentje:

Maurene Goo - I Believe in a Thing Called Love


Ez lemaradt :D

2017. júl. 29. 13:52
 2/5 cathilina ***** válasza:
The Ocean at the End of the Lane kijött magyarul is Óceán az út végén címmel.
2017. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Nézz fel a bookdepositoryra, és ha valamelyik kiszemelted akciós (vagy ahhoz hasonló, ami tetszik), vedd meg azt.

(Ha a BD-t nem ismernéd, röviden: jó árak, ingyenes szállítás a világ bármely részére, ár és mennyiségtől függetlenül)

2017. júl. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1

Ohh nem is tudtam, hogy az van magyarul is! Köszi hogy szóltál :D


#2

Ismerem, az ottani kívánságlistám tartalmát másoltam ki gyakorlatilag :) És pont az a bajom, hogy kuponom is van és akció is van tehát még az ára sem tud segíteni abban a könyveknek hogy válasszak.

2017. aug. 2. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez esetben vehetnél többet is, 2-3-at, így már biztos megtudnád mondani, melyik 2-3 tetszik a legjobban.
2017. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!