Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit szóltok hozzá, hogy egy...

Mit szóltok hozzá, hogy egy könyv alsó hangon is 3000 forintba kerül?

Figyelt kérdés
Szóval aki sokat olvas, és nem a netről tölti le vagy a barátaitól kunyerál, hanem "becsületesen" megveszi, annak 30+ ezer a kis hobbija. Nem durva ez?
2017. aug. 1. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Vannak garázsvásárok vannak könyvtárkipakolások és egyéb más helyek pl jofogáson használtan. Szóval nem, nem feltétlen 3000+ egy könyv csak ha újan veszed meg.

Én is sokat olvasok még se költök havonta többet könyvre 10.000nél.

2017. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem durva, mert azt a könyvet elő is kell állítani, és a kiadó nyilván hasznot is akar belőle, különben hogy érné meg? Egyébként meg ott a könyvtár, be lehet iratkozni, én is járok, király hely.
2017. aug. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Mint ár, nem sokallom, mert ebből fizetik az írót, a fordítót, a kiadót, a reklámot, a könyvesboltot stb.

De én sem tudom megfizetni a havi 30.000 forintot, így könyvtárba járok.

2017. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt úgy oldom meg, hogy max: 2600.- amit egy db könyvre költök. A többit;antikvár - az utcai könyvárusok,olvasottan veszem meg / vagy akció - csere útján jutok hozzá.
2017. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Én is rengetegnek találom ezt az árat, hiába gondolok arra, hogy milyen drága az előállítás, képtelen vagyok ennyi pénzt kidobni egy könyvre, mivel jobb esetben maximum kétszer olvasom el. Amit én tudok ajánlani: Ha Szolnokra jössz például van egy antikvárium, ahol minden nap újonnan feltöltött dobozokat lehet találni, ahová 100 forintos könyveket tesznek ki, klasszikus könyvek, nagyon jók, én mindig találok köztük érdekeset. A másik a www.regikonyvek.hu ahol rettentően olcsón tudsz beszerezni könyveket, nem csak antikvár, hanem újakat is és a szállítási költség ingyenes. Három: Auchan könyvek, nem tudom miért ilyen olcsó némelyik, de az Igy szerettek ők 2. c. könyvet 1500 forintért vettem meg, máshol 4500-5000 forint. Negyedik: Facebook csoportok, vatera, jófogás, moly.hu Ötödik: Pdf könyvek, amiket külön erre specializálódott blogok töltenek fel, nem kalózfordításban... Igy a könyvek árán spórolhatsz egy e-book olvasóra, ami rettentő sokat jelent ilyen pdf könyvek olvasásánál, hiszen laptopról nagyon rossz (szerintem) könyvet olvasni. Ha szereted a klasszikus könyveket, akkor esetleg az egyetemi honlapokon működő e-könyvtárak is nagyon jók. Szerintem ezeket érdemes kipróbálni... Na meg a könyvtárak, tehát rengeteg lehetőség van, amivel pénzt lehet spórolni.
2017. aug. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pdf-ben olvasok, ami pedig kedvenc, az nálam többször olvasós, én kizárólag ezeket veszem meg, de elég ritkán futok bele ilyenbe.
2017. aug. 2. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!