Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek is van olyan könyv,...

Nektek is van olyan könyv, amin felidegesítitek magatok?

Figyelt kérdés

Épp olvasok egy olyan könyvet, ahol a lány, már a második fiúra veti rá magát úgy, hogy mire történne valami, mindig lefújja, és elutasítja őket. Ebbe nem az az idegesítő, hogy nem történik meg a szex köztük, hanem, hogy akkor miért áltatja őket, miért hívja fel a figyelmet arra, hogy könnyen kapható vagyok, ha utána már a belelendüléskor lefújja.

Igaz először olvasok szerelmes regényt, de ha ezek ilyenek én sok esélyt nem adok a romantikus könyv műfajának .


2017. aug. 4. 15:00
1 2
 1/13 anonim válasza:
lany vagy? :)
2017. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen :D

De olyan mintha fiú lennék ilyen téren, horrort nézek, olvasok, és még az ifjúsági regényeket maximum, úgy tűnik a romantikus nem fog a kedvencem lenni, pedig mindenki inkább azokért van oda.

2017. aug. 4. 15:25
 3/13 anonim válasza:
Alom lenne egy ilyen lany mint te baratnak :)
2017. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Na miért? :) :D
2017. aug. 4. 16:33
 5/13 anonim válasza:
Mert tudod,hogy mi a jo :)
2017. aug. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Leiner Laura összes könyvének létezése plusz Alkonyat.
2017. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem a Légy jó mindhalálig! idegesített fel nagyon, főleg Nyilas Misi. Hogy lehet valaki ennyire életképtelen? Egyszerűen szörnyű, milyen kis nyomorult szerencsétlen, még szánni sem tudom.

Amúgy nem minden romantikus könyv ilyen, csak pont rosszat sikerült kifognod. Egyébként melyik könyv ez?

2017. aug. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ez az Angyali gonosz Wendy Higgins-től.

Nem tudom, hogy ez tulajdonképpen romantikus-e, de rosszul vagyok még attól is, hogy mindig ha leül, beleírja az író, hogy 'keresztbe teszi a lábát', illetve, hogy 2 félmeztelen pasinak akar mondani valamit, de megkönnyítené a dolgát, ha lenne rajtuk felső, mert így nehéz gondolkoznia :D :D

Olyan érzésem van, mintha az író a kiscsajt úgy vázolná fel az olvasónak, aki az agya helyett mindig a puncijával tud csak gondolkozni.

Mindig ha van valami fiú, tuti ír bele olyat, hogy a lány mit gondol az ő agyával...

Miközben magamról tudom, hogy azért mert látok egy két helyes pasit, megmarad az agyam, és nem gondolok egyből ilyen olyan dolgokra. (Milyen izmos, milyen napbarnított, milyen a gatyája stb..) Engem ez a könyv idegesít ilyen szempontból, mintha mi nők üresagyú puncinkkal gondolkozó lények lennénk..

2017. aug. 4. 17:22
 9/13 anonim ***** válasza:

Minden olyan könyv, ahol a főszereplő semmihez nem ért, nyavalyog, vagy épp üresfejű liba, akit max a két szép szeméért szeretnek, mert esze semmi.

Persze mindent túlél... :/

2017. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez azt hiszem valami ilyesmi :D
2017. aug. 4. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!