Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki elmagyarázná a Klikk...

Valaki elmagyarázná a Klikk c. könyv végét? Nem értem, valaki segítsen! Lent leírom a kérdéses részletet!

Figyelt kérdés

Nem értem. Most akkor szakítottak? Vagy mi van? Hogy lehet ilyen vége egy könyvnek nem értem...

Szóval ugye a végén Cam és Claire csókolóznak, aztán eztörténik:


"Clair hirtelen lépések zaját hallotta, a fagyott fű recsegett-ropogott az érkező talpa alatt. Olyan gyorsan lökte el magát a fiútól, hogy a szemét sem volt ideje kinyitni. Mikor végül felpillantott, Cam arcát látta maga előtt; pont úgy, ahogy a szívek jósolták.

- Hát ti mit csináltok? - kérdezte a fiú. Az arckifejezése üres volt, a hangja szenvtelen. Claire-nek az üzenetrögzítő géphangja jutott róla eszébe: "Önnek egy új üzenete van!"

- Öö...- nyögte, mert többet nem volt ereje mondani.

- Helló, Cam! - nézett fel haverjára Josh Hotz.

Megtörölte az ajkát, majd a kezét elsüllyesztette tengerészpulóverének sebében.

- Na, ennyit a spanyol focista varázslatokról - szegezte a tekintetét Adidas stoplis cipőjére Cam, aztán felsóhajtott. - És a barátaimról!

Hátat fordított Claire-nek és Joshnak, és lassan ballagott a pálya irányába. Minden lépésével fűcsomókat fordított ki a földből.

- Várj, Cam! - kiáltott utána Claire. - Milyen focista varázslatról beszélsz?

Cam futásnak eredt, éppen úgy, ahogy a Lecsap a szerelem hatóvadászaton. Csak ezúttal Claire pontosan tudta, miért teszi."

Miért tette? Én nem értem..most szakítottak?:DD


2017. aug. 4. 12:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!