Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mikor voltak ezek a dalok a...

Mikor voltak ezek a dalok a Bexi sorozatban?

Figyelt kérdés

Adam Lambert - Whataya want from me

Aerosmith - Dream on

Train - Drive by

Pink - Just give me a reason

Mika - Rain

Bruno Mars - Grenade

The Clash - London calling

John Lennon - Imagine

Paul McCartney & Stevie Wonder - Enboy and Ivory

Calvin Harris - My way

Florence & The machine - Dog days are over



2017. aug. 5. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Adam Lambert - Whataya want from me: Márk énekelte az egyik műsorban a Pop/Rockban és Beki énekelte abban a műsorban ahol Márk leköpte-Késtél

Aerosmith - Dream on: Márk énekelte az egyik fordulóban a műsorban és a volt barátnőjének énekelte akivel azért szakított mert nem volt rá ideje-Késtél

Train - Drive by: Márk énekelte a műsorban-Késtel

Pink - Just give me a reason: Erre nem emlékszem hogy benne lett volna. Javíts ki ha igen

Mika - Rain: Ez benne volt a Késtélben de nem tudom hogy mikor és miért

Bruno Mars - Grenade: Erre sem emlékszem hogy benne lett volna pedig szeretem Bruno Marst

The Clash - London calling: Körte autójában azólt amikor indultak a reptérre- Hullócsillag

John Lennon - Imagine: Nem emlékszek hogy benne volt

Paul McCartney & Stevie Wonder - and Ivory: Erre sem

Calvin Harris - My way: Erre sem

Florence & The machine - Dog days are over: Erre sem

Remélem segítettem

2017. aug. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz. Egyébként ezeket a számokat pár youtube-egyvelegben találtam, amik a Bexi-sorozathoz kapcsolódnak, szóval valószínű mindegyik benne volt. De sokat segítettél, köszi.
2017. aug. 10. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. :D
2017. aug. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pink - Just give me a reason: Hajnal Brigitta száma volt

Mika - Rain: a bankos gyerek produkciója volt

Bruno Mars - Grenade: Beki azon szomorkodott az elődöntő előtt, hogy nem mehet ki a ledfalon, max ha maga után húzza a zongorát mint abban a klipben :'D

The Clash - London calling: Körte autójában azólt amikor indultak a reptérre- Hullócsillag

John Lennon - Imagine: amikor Bexi arról elmélkedik, hogy a zsűri mindig mennyire eltúlozza az értékelést, mert hiába mondja Pistinek, hogy az Imagine előadása jobb, mint az eredeti - John Lennontól, mert ez hülyeség.

Paul McCartney & Stevie Wonder - and Ivory: London - aszádék Körtének és Bettynek énekli :)

Calvin Harris - My way: Bogyó ordította a mikrofonba Lizike lagziján:D

Florence & The machine - Dog days are over: Valahol-ban Evelin üvöltötte, amikor 'vadult a buli' Balogh nyaralójában



remélem hasznos volt a válaszom :))

2017. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Löszi, neked is ment a zöld kéz.
2017. aug. 13. 15:13
 6/6 anonim ***** válasza:
#1,2 vagyok, köszi a választ második válaszoló. Engem is érdekelt
2017. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!