Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért szeretek férfi létemre...

Miért szeretek férfi létemre szomorú könyveket olvasni, dráma filmeket nézni?

Figyelt kérdés

Nem azért mert minden meg tud siratni. Depressziós sem vagyok. Csak ezeket a történeteket szeretem valamiért. Csak rossz mert kevés haverom olvas, de aki olvas is nem ilyen témákban, pedig jó ezeket is kivesézni. Ugyanitt ajánlhattok dráma könyveket, szomorú vontatott regényeket stb. Sajnos volt aki azt mondta *uzis. Hát nem tudom, én nem érzem annak. Mégha szerelmes történeteket olvasnék...

üdv


2017. aug. 6. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Hali!

Én pont fél-egy éve kezdtem el ehhez hasonló nem túl ismert filmeket nézni. (Angol drámákat, először azokat amikben Alan Rickman van, aztán mást is)


Úgyhogy tudok mondani pár filmet, nagy részük könyvadaptáció, mondjuk én olvasni nem nagyon olvasok, csak a filmeket láttam. Bár mostanában eszembe jutott, hogy nem lenne rossz párat el is olvasni akár. :)


Leírom neked a számomra legkedvesebbeket, nézd meg őket, hátha szimpatikus valamelyik.


An awfully big adventure (Várva várt nagy kaland)

The winter guest (Téli vendég)

Enchanted April (Elvarázsolt április)

Fried green tomatoes (Sült zöld paradicsom)


Egyébként szerintem nincs ezzel semmi baj hogy ezeket szereted, én sem tudom megmondani pontosan miért ezek tetszenek (bár valami oka nyilván van :)), de ezerszer többre tartom őket bármelyik mai darabnál - tisztelet a kevés kivételnek. Ja, mert hogy én amúgy régebbi filmeket nézek, amiket írtam azok is 90-es évekből valók.


24f

2017. aug. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen !! Megnézem majd mindet :)
2017. aug. 6. 16:58
 3/4 anonim válasza:

Valószinüleg azért,mert mélyen gondolkodó ember vagy.

Egy ajánlat: Dymphna Cusack: Ketten a halál ellen

2017. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
És még egy ajánlat: A.J.Cronin: Réztábla a kapu alatt
2017. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!