Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok nekem olyan...

Ajánlanátok nekem olyan könyvet amiben paranormális, rejtélyes városokról írnak vagy ott játszódik a történet? (Pl. : Üdvözöljük Night Vale-ben! )

Figyelt kérdés
Olyasmit keresek mint az x-akták vagy a rejtélyek városkája sorozatok csak könyvben.

2017. aug. 9. 08:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Erre legjobb és legizgalmasabb könyv szerintem Stephen Kingtől a Borzalmak városa. Már már kult könyvről beszélünk a nagy horror király tollábolt. A könyvben egy fiatal író és egy furcsa gyerek beszámolóját olvashatjuk egy lidérci titkokkal beszőt ősi multtal rendelkező kisvárosról, ahova megérkezik maga a megtestesült gonosz hogy az egész városkát magával ragadja a vérszívók sötétjébe.

Aztán tudom aján lani H.P.Lovecraft konyveit, de inkább pontosabban novelláit, amelyekbe egy undorral fertőzött fekélyes világ (pontosabban városka) titkaiba nyerünk betekintést, sajnos már nem tudom eme novella címét, de ha veszel egy Lovecraft legjobb novellái könyvet biztosan benne lesz.

2017. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!