Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potter könyvekkel...

A Harry Potter könyvekkel kapcsolatban lenne néhány kérdésem (? )

Figyelt kérdés

- Szerintetek melyik a legjobb könyv? Miért?

- Ha valaki például nem az elejétől szeretné olvasni, csupán random valamelyik részt (tegyük fel a negyediket), akkor lesznek olyan dolgok, amiket nem ért azért, mert az előző részeket nem olvasta hanem filmen látta?


2017. aug. 19. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

2. 3. és 5. a legjobb szerintem.


És sorban kell olvasni, különben foggalmad nem lesz semmiről sem.

2017. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Maximum kedvencet tudunk választani szerintem, ami közelebb áll hozzánk. Mármint legjobbat csak írástechnikai értelemben lehetne választani. [Okoskodás vége]


Az én kedvencem a harmadik, Harry Potter és az azkabani fogoly.


És tényleg sorban érdemes, mert az elsőben vezetnek be minket az egész világba.

2017. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

-A kedvenc részem a Bölcsek köve, mert nagyon magával ragadott a benne a varázsvilág, illetve ez volt az első regény, amit elolvastam.

-Igen, ha valaki nem sorba olvassa valaki a könyveket, nyilvánvalóan lesznek benne olyan részek, amiket nem ért meg, még akkor is ha látta a filmeket.

2017. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok

Bocsi, most nézem hogy kétszer írtam hogy "valaki". :D

2017. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

- a Tűz Serlege

- és azért kell sorban haladni mert az utolsó két könyvben előkerülnek lényeges dolgok az első, második, harmadik részből

2017. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb a 3.

Személyes kedvenceim meg a 3., 4., 6.

Nagyon is ajánlatos sorrendben olvasni, hogy tényleg minden tiszta legyen, főleg hogy könyvek közben derülnek ki titkok, meg egyéb dolgok és az jó ha tudja az ember :D

Ha már elolvasta egyszer elejétől végig az illető akkor lehet random részeket :D

2017. aug. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a Tűz Serlege a kedvencem. Csak ismétlem az előttem írókat, de érdemes sorban olvasni. Bár van olyan ismerősöm aki nem sorban olvasta, de azt mondta teljesen érthető volt így is számára . De szerintem ha az elsőt olvasod, a másodikat nem a harmadikat biztos fogod érteni. Persze ez csak egy példa. Igaz úgy jártam el, ahogy az előttem válaszolók javasolták, ismerősök tapasztalatait adom át ;)
2017. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok kedvencet mondani, mindet imádom.


Szerintem akkor még érthető, ha a harmadikat olvasod és előtte láttad az első két részt. Viszont onnantól vannak olyan lényeges dolgok, amiket a film nem említ, viszont a könyvben fontosak.

2017. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7
2017. okt. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Gagyi gyerekes baromság az összes.
2018. ápr. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!