Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket ajánlanátok...

Milyen könyveket ajánlanátok 11-12 éves lánynak?

Figyelt kérdés

2017. aug. 22. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Vadonjáró tanítványa sorozatot ajánlom mindenképp. Középkorban játszódó fantasy, kedvencem. Varázslós témakörben a Vaspróba triológiát és az Álmok első könyve-t ajánlanám, illetve a többi részt is, ha tetszik. (Szintén nagy kedvenc.) Címe ellenére nagyon megfogott az Apu, randizhatok egy lovaggal? Az emlékek őre sorozatot is imádtam, ami egy jövőben játszódó történet. Illetve a Leiner Laura könyveket is, főleg a Szent Johanna Gimi köteteket és a Bexi sorozatot.
2017. aug. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg Cabot, Jacqueline Wilson, Thomas Brezina könyvei
2017. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Erdős Zsuzsanna: Vedd már észre! (humoros gimis történet)
2017. aug. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Leiner Laura könyvek közül bármelyik! Nekem tőle a szent Johanna gimi, Bexi-sorozat és a Bábel tetszett a legjobban. :)

Harry Potter könyvek

Vagy Szabó Magdától pl. az Abigél

John Green. Imádom John Green könyveit, főleg a Csillagainkban a hiba című könyve miatt. :D mondjuk ez egy nagyon szomorú könyv volt. Vagy még szintén tőle a Papírvárosok.

Ha szereted a romantikus könyveket akkor Nicola Yoon: Minden minden kömyve kihagyhatatlan.

Még egy utolsót ajánlok, mert ez tényleg egy fantasztikus könyv: Joss Stirling: Lélektársak - Sky

2017. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én annyi idősen ezt szerettem nagyon:

[link]

(vagyis ezt pont nem olvastam, de ez a sorozat első része, szóval ezzel kéne kezdeni)


Ezt is ennyi idősen olvastam:

[link]

Akkor nagyon tetszett. Lehet most is tetszene, de az unokatesóm évekkel ezelőtt elkérte és nem találja.


A kihagyhatatlan:D

[link]

Tizennégy évesen olvastam először és csak azért, mert nem volt más. Biztos voltam benne, hogy utálni fogom. Aztán azóta már egy csomószor újraolvastam és nem tudom letenni...


Meg ez is jó:

[link]


Ez is remek sorozat:

[link]

(mondjuk ez is pont olyan rész, amit nem olvastam:D)

2017. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Harry Potter

Hűvösvölgyi suli

Puszi Erzsi!(ez egy macska szemszögéből meséli a történetet)

2017. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Népmeséket. A könyvtárban, ahová járok külön vannak csoportosítva a népek meséi. Én már 30-is elmúltam,de még most is ezeket olvasom. Például a Mese a lótuszvirágról indiai népmesék gyűjteménye, amit most is lehet kapni a nagy könyvesboltokban. Vagy a Vétála Pancsavinsatikát olvastam, szintén indiai mesék.
2017. aug. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Leányrablás Budapesten.
2018. nov. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!