Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Trónok harca kérdés?

Trónok harca kérdés?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk Martin a közeljövőben ki fogja adni(remélhetőleg) a Tűz és jég dala ciklus 6. kötetét,és azt szeretném kérdezni,hogy tulajdonképpen,amit most láthatunk a sorozatban az lényegében a 6. könyvnek az előre vetítése lenne? Mert szerintem Martin elmondta a producereknek,hogy milyen véget szán a művének,és én nem szeretném,ha a sorozatból kellene megtudni.Igaz,hogy sok minden át lett variálva a sorozat meg a könyv között,de én mégsem a sorozatból szeretném megtudni a végét.Szóval akkor a kérdés az,hogy a sorozat végleg eltér a könyvektől,vagy tényleg az lesz a könyvekben mint most a sorozatban?

2017. aug. 22. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A 6. évaddal végleg külön vált a 2 világ. Nem mondom, hogy nem lesznek egyezések, mert azt nem tudom, de az biztos, hogy a végük más lesz.
2017. aug. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a választ!
2017. aug. 23. 06:54
 3/8 anonim ***** válasza:
George R R Martin a legfőbb részleteket közölte az forgatókönyvírókkal, ezt nyilatkozták. :)
2017. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Kétlem, hogy ez lenne majd a könyvben is.

Egyrészt a könyvben nincsenek ilyen hülye megoldások, mint a sorozatban pl. ha csak a legutóbbi fejezetet nézzük, akkor:

-ott van a holtak serege, Jon alatt beszakad a jég, a Night King látja, tudja, hogy ő az ellensége, de leszarja, megfordul és hazamegy

-Gendry visszarohan a Falhoz, majd egy holló valami szédületes tempóban Danyhez ér, aki már ott is van a sárkányokkal


Illetve nem csak ez a "teleportálás" miatt gondolom így, hanem maga a történet és a karakterek sorsa miatt is. A Véreb valszeg a sírásó a könyvben, míg a sorozatban a Falon túl "kalandozik". Sansa a könyvben a Völgyben van egy teljesen más történettel. Rajtuk kívül is szinte minden karakter története más.


Ha pedig tényleg valós a kiszivárgott 8. évad forgatókönyve, akkor abból sem hiszem, hogy olyan történne a könyvben, hogy pl. Bronn lesz Dorne ura, vagy Sam a Reach-é, sem azt, hogy Sansa egyszerre fogja vinni Északot és a Völgyöt... vagy hogy Euron lesz a fejszével hadonászó utolsó ellenség...

Hülyeség, ahogy van.


Arról nem is beszélve, hogy mit ad isten, a Vasbank elfelejtette Westeros tartozását...


És lehetne még sorolni :D

2017. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Saavedro ***** válasza:
Westeros a Tyrellek aranyából fizette ki a tartozást.
2017. aug. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ebben a fejezetben tényleg abból akarták kifizetni, csak hogy a szállítmány nem érkezhetett meg, mert Jaime seregét Dany szétverte és felgyújtott mindent.
2017. aug. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az arany megérkezett, pont a csata előtt mondja Jaime-nek Randyl Tarly, hogy az arany sikeresen áthaladt Királyvár kapuján
2017. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor erről lemaradtam :D
2017. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!