Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ilyen könyveket...

Tudnátok ilyen könyveket ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyan könyveket keresnék, amiben a főszereplőnő valami zűrbe kerül és egy pasi, (aki lehetőleg jól nézzen ki, és legyen férfias) vagy titkosügynök, vagy rendőr, esetleg testőr próbálja megvédeni. Előre is nagyon köszi, mennek a zöld pacsik. :)

2017. aug. 28. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

A szerzoet nem tudom semelyiknek :D

Nefilim,Halott angyal (szerintem dogunalom de lehet neked tetszene)

Vervoros rabsag (nem rendor vagy testor a pasi hanem vampir de szerintem jo konyv)

Esetleg meg az evernight sorozat

2017. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sziaa☺ az evernightot már olvastam de a többit nem☺ nagyon köszönöm☺
2017. aug. 29. 11:54
 3/4 Márciuska ***** válasza:
Julie Garwood-nak egy egész sorozata van ilyen: Szívtipró, Kegyes halál, Ünneprontó, Halállista, Tűz és jég, Lassú izzás, Árnyéktánc, Hosszú búcsú. Ebben a sorrendben olvasd. Nagyon jók!
2017. aug. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lora Leigh-Buja fiúk (elég nyálas volt nekem, de egyszer el lehet olvasni :D)

Gayle Callen-Ártatlanul elítélve (ezt pedig leginkább történelmi-romantikusnak mondanám)

Illetve ha a fantasyk jöhetnek, akkor a Tündérkrónikákat is ilyesminek mondanám, éééés amit nemrég olvastam Jeaniene Frost-tól Az első vércsepp, nagyon nagyon tetszett, csak ajánlani tudom. Ott abszolút ez a felállás, amit leírtál. :) Jó szórakozást!!

2017. aug. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!