Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasni szeretnek, de nem...

Olvasni szeretnek, de nem tudom, hogy mit. Ajanlatok?

Figyelt kérdés
13 eves vagyok , es imadok olvasni. Barmilyen kategoriabol valo a konyv szivesen elolvasom. Sajnos a polcomrol mar mind elfogytak a konyvek. Segitseg!

#olvasás #konyv ajanlas #konyek #muti mit olvasol
2017. aug. 29. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsi a szerzoit nem tudom

Csitt csitt sorozat (ez az egyik kedvencem, angyalos)

Evernight sorozat (vampiros)

Chichago vampirjai sorozat (2 resze van meg magyarul a tobbi asszem 8 csak angolul van meg)

Csodak kora (na ezt mindenkepp ajanlom neked pont a te korosztalyodnak valo)

Az orzok (nem irta h fiu v lany vagy ezt inkabb lanyoknak ajanlom)

Kekveruek sorozat (nekem ez mondjuk nem tetszett de egy probat meger)

Halhatatlansag szabalyai (ez a masik kedvencem)

Remelem tudtam segiteni :) 15/l

2017. aug. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az útveztő - sorozat James Dashnertől

Az útvesztő -1

Tűzpróba -2

Halálkúra-3

Halálparancs-"4" (előzmény) Filmben is megvan az első két része , januárban jön a 3. De ha nagyon "könyves" vagy nem ajánlom a filmet mert kb 70%ban eltér tőle


A szerzőt nem ismerem , De a könyv sorozat címe "A kór" (The strain) vámpíros de k***a jó egyébként ez van sorozatba is a foxon asszem


Aztán ott van még a The 100 (A visszatérők) ezis sorozat de minden évadnak van saját könyve is

2017. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom :))
2017. aug. 30. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Dan Brown és Verne (én őket olvastam). Telefonra simán letölthetők, csak próbálkozni kell ;)
2017. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!