Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Sea Breeze sorozat mennyire...

A Sea Breeze sorozat mennyire függ össze?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy jelenleg meg van a 2. (te vagy nekem a tűz) és a 3. (te vagy nekem a remény) kötet.

Kifogytam könyvekből és muszáj lenne valamit olvasnom éjszaka, szóval elkezdeném a másodikat, de nem tudom, hogy mennyire lehet köze az elsőhöz.


2017. aug. 29. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvashatod szerintem nyugodtan. Nekem az első kettő van meg, igaz, hogy még csak az elsőt olvastam ki, de a második leírása meg kezdése alapján nem függ össze. Max annyira, hogy az első részben kicsit megismerhetted Marcust, de ott nem ő volt a főszereplő.
2017. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazából talán kettő rész van benne, ami egymás nélkül nem működik ( Cage és Eva sztori ) ami talán a 3. es 5. Azon kívül minimális átfedések vannak csak, szóval simán lehet más sorrendben is olvasni. Arra figyelj, hogy a 3. részt az 5. előtt olvasd el.
2023. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!