Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek miről fog szólni...

Szerintetek miről fog szólni Leiner Laura új könyve?

Figyelt kérdés
December 5-én fog megjelenni Leiner Laura új trilógiája, és azon gondolkodom, hogy vajon miről fog szólni.Laura ugyebár elmondta, hogy nem olyan lesz, mint az eddigi könyvei.(Vagyis semmi zenés, sulis, fesztiválozós...). Szerintetek miről fog szólni? Kíváncsian várom a tippeket. Én gondoltam már sítáborra, nyaralásra, táncos könyvre.

2017. szept. 2. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Úúúúúú, baromi jó kérdés:))) Szerintem valami táboros vagy sporttal kapcsoltos, esetleg valami filmvilágban játszódó jellegű lesz, habár sztem a Bexivel már kimerítette a popsztár/csillag témát:DD És úgyhiszem, hogy Laura bármilyen környezetben képes kiváló minőségű zseniális könyvet írni, szóval attól nem kell tartanunk, hogy esetleg nem lesz jó:) És hogy őszinte legyek, én leragadtam annál a mondatánál, hogy lesz benne egy jó srác:DDDDDD Mert én akármennyi Nagy Márk/Cortez/Szasza jellegű fiút el tudnék viselni magam körül:))))))
2017. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is elfogadnék Cortez-típusú srácokat. :) A szereplők biztos nagyon jók lesznek, Laura mondta, hogy a kedvenc szerplője az új könyvéből van. Már annyira várom!! <3
2017. szept. 3. 13:47
 3/6 anonim válasza:
100%
Nekem fogalmam sincs, de baromira várom. Főleg az eddig megszerzett gyakorlatával, tuti nagyot alkot. Jót. Izgit. :D Ha nagyon tippelnem kell, talán azt mondanám, valami sportoló? Vagy lehet ezúttal idősebbek lesznek a szereplők. Egyetemisták. Nem bánnám, én is az vagyok. :) Előbb utóbb mindenki az lesz. :D (Aki továbbtanul.) De azt is el tudnám képzelni, hogy pl. az egyik szereplő nagyon szegény sorú lesz, a szerelme, vagy a fiú vagy a lány, pedig tehetősebb. XD :D Amúgy fogalmam sincs.
2017. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez is egy jó ötlet! Mindegy, hogy mi lesz a témája, biztos nagyon jó lesz, Laura fantasztikusan ír.
2017. szept. 5. 20:04
 5/6 anonim válasza:
Ti honnan tudjátok ezeket az infkat? Mert annyit én is tudok, hogy december 5-en lesz a megjelenés, meg minden, de pölö azt, hogy a kedvenc karaktere onnan származik, na azt nem.
2017. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A hivatalos Facebook-csoportjában volt egy kérdezz-felelek, vki megkérdezte,ki a kedvenc szereplője, és ott mondta, hogy az új könyvéből való. :)
2017. szept. 21. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!