Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Fiatal könyvíroknak van...

Fiatal könyvíroknak van valami weboldaluk stb?

Figyelt kérdés
Nem a FISZre vagyok kíváncsi, hanem valami olyasmi társaságra, ahol 18 évesnél fiatalabb - gyakorlatilag - gyerekek bontogathatják a szárnyaikat anélkül, hogy bárki meglovasítaná az irományaikat. Esetleg valaki tud valami hasonlót?

2017. szept. 2. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Komolyan azt hiszitek, hogy olyan jól írtok, amit nem csak ellopni érdemes, de a tolvaj ki is fogja tudni adatni?
2017. szept. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy lepontoztalak, de nem a kérdésre válaszoltál!


Figyelj! 13 éves vagyok; miért ne próbálkozhatnék?

Azt hiszed, hogy a nagy írók a 18. szülinapi tortájukban találták meg a regényük teljes kéziratát? Én sem egy keménykötésű Háború és Békével a kezemben láttam meg a nap világot.


Azért köszönöm a jó tanácsodat! :) Ha lesz valami szólok!

2017. szept. 2. 16:54
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

"Komolyan azt hiszitek, hogy olyan jól írtok, amit nem csak ellopni érdemes, de a tolvaj ki is fogja tudni adatni?"

Első, ez nem erről szól. Hanem hogy ha a netre felkerül valami, hát, onnantól úgy mondanám hogy egyesek szabad prédának tekintik, képesek úgy feltenni mintha ők írták volna. Ami pofátlan dolog, legyen jó vagy rossz az írás. Ocsmány dolog más munkájával villogni.


Kedves kérdező! Sajnos nem tudok ilyet. Vagy zárt csoportot csináltok - akkor kevesebb olvasótok lesz -vagy elfogadjátok a kockázatot hogy gerinctelen alakok is vannak az olvasók között akik hajlamosak lopni.

2017. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Ez egy jó ötlet, már nekem is megfordult a fejemben. A baj inkább az, hogy nem tudom kit hívjak meg...

Mégegyszer köszönöm! :)

2017. szept. 2. 19:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, nincs ilyen. Pont a lopások miatt van az, hogy mindenki saját honlapot csinál, stb. A lopást meg nagyon egyszerűen ki lehet kerülni: minden feltöltés előtt elküldesz e-mailben magadnak egy példányt, ezzel bizonyítva, hogy neked volt meg hamarabb a történet, nem a tolvajnak.
2017. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hű! Te egy zseni vagy! :)

Nekem is van kismillió weboldalam, de azokon nem jár senki, és nem is tudom megbeszélni a hasonló cípőben járó "kolégákkal". (:(

2017. szept. 4. 14:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem én vagyok a zseni, az e-mailes ötletet is én még évekkel ezelőtt olvastam egy fórumon ahol pont az ilyen lopások megelőzése volt a téma.

Az oldalaidat meg először be kell reklámozni, de sokszor már egyszerűbb felmenni wattpadra és ott megpróbálni befutni, aztán áttérni a saját oldalra.

2017. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. szept. 4. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!