Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvassak? (többi lent)

Mit olvassak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Általában szívesen olvasok trilógiákat és/vagy sorozatokat de mivel megkezdődött az iskola nem igen lenne rá időm ,ezért valami regényre lenne szükségem (mert hát azért teljesen nem tudom hanyalogni az olvasást ,mert imádom )ha lehet vörös pöttyös legyen (de persze nem muszály) ,lehet fantasy vagy igazából bármi amit szerintetek érdemes elolvasni ,a lényeg hogy egy részes legyen.

2017. szept. 3. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor esik.. > én ezen sírtam :3

Entangled-Összekuszálva > ez kicsit olyan hogy oda kell figyelni, de amúgy jó könyv

Legdrágább mostohabátyám > ez nekem nagyon tetszett

Testcsel

Nyugalom tengere

Helló, szia, szeretlek > nem pöttyös könyv, de nagyon jó

Cseresznyepiros nyár , Türkizzöld tél > ez sem pöttyös, igaz, ez egy két részes sorozat, de valami iszonyat jó, nekem ez a kedvencem

nem tudom hány éves vagy, meg milyen könyveket olvastál eddig, de ezekbe szinte mindbe van "felnőtt" rész is

2017. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Clélie Avit: Itt vagyok

Jay Asher: Tizenhárom okom volt…

Kasie West: Szívességből szerelem

Gayle Forman: Ha maradnék

Gayle Forman: Hová tűntél?

Jeanne Ryan: Nerve – Idegpálya

2017. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek ,jónak tűnnek .:)
2017. szept. 8. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!