Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki mennyire szeret manapság...

Ki mennyire szeret manapság könyvet olvasni? Mennyire fontos számotokra a könyvolvasás?

Figyelt kérdés

2017. szept. 4. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon.

Nagyon.

2017. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig hiányérzetem szokott lenni, ha nem olvasok éppen semmit.
2017. szept. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretek. Kellett egy kis idő, mire megtaláltam, hogy milyen műfaj köt le, de azóta mindig olvasok. Ha nem olvasok semmit egy ideig, akkor nekem is hiányérzetem van. Azoknak az embereknek, akik azt mondják, hogy nem szeretnek olvasni, én azt üzenném, hogy nem találták meg még azt a műfajt ami leköti őket. :)
2017. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindegyikőtöktől a válaszaitokat. :)

Nagyon örülök annak, hogy így vélekedtek az olvasásról. :)

Én is imádok olvasni. :)

2017. szept. 4. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte csak akkor olvasok mikor utazok vagy az orvosnál várakozok. Viszont ha nem muzdolok ki, akkor nincs igényem könyvre. Jobb is így, mert általában veszem vagy ajándékba kapom a könyveim, és hajlamos vagyok hajnalig olvasni.
2017. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fontos. Már 100 könyvet elolvastam idén.
2017. szept. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek olvasni (a háziolvasmányok kivételével, mert azokat eddig mind utáltam). Suliban szüneten, buszon, buszmegállóban nagyon jó időtöltés. De én nem csak könyveket, hanem képregényeket, mangákat is olvasok.
2017. szept. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!