Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi volt a rekordotok olvasásko...

Mi volt a rekordotok olvasáskor? Melyik könyvet olvastátok el a leghamarabb? Mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2017. szept. 5. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb 14 voltam és a Ragadozó című könyvet olvastam el kb 6-8 óra alatt. Ha jó a könyv, simán kiolvasom 3 este alatt.
2017. szept. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
SZASZ-ewing kór a young korban-hu most nem emlékszem, de olyan 3-4 óra alatt, bár az is igaz hogy ezalatt fel sem álltam annyira lekötött.
2017. szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Ónixkönny válasza:
100%
A teljes Harry Potter sorozat, 1 hét alatt.
2017. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Orson Scott card - holtak szószólója ~4-5 óra

Egy nyári sütögetés után kint maradtam a tűz mellett és reggelre elolvastam..

2017. szept. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miss Billy - úgy nyolc óra alatt
2017. szept. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazából bármit elolvasok gyorsan, ha tetszik.

Egy nap 400-500 oldalt simán eltudok.

Pl most a Ház a tó mélyén - 160 oldalt 2 óra alatt olvastam el vasárnap.

2017. szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Inagy válasza:
58%
Szlovákia történelme (bővített, 2017-es kiadás) 2,5-3 másodperc!
2017. szept. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A legrövidebb idő alatt mostanában (ha a leporellókat nem számítom) a Kis kukackönyvet olvastam el... olyan 3-4 perc az egész. Bár gondolom nem erre voltál kíváncsi.


Ami mostanában úgy lekötött, hogy nem tudtam letenni, az a Madarak a dobozban. cca 260 oldal, és bő 2 óra alatt kivégeztem.

Ha "tisztességes" oldalászámmal rendelkező könyvre gondolsz, akkor az a bő 700 oldalas Meghalsz, tengerész! volt még kollégista koromban. Este olvasni kezdtem, és az utolsó oldalaknál arra eszméltem, hogy a többiek már ébredeznek.

2017. szept. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a Predator: A vadászok szigete című könyvet olvastam ki 2 éjszaka alatt, úgy hogy (22:00 körültől 00:00-1:00-ig olvastam). Az első olyan könyvem volt amelyet jó szívvel olvastam és mivel a története érdekelt alig tudtam első éjszaka letenni. A többi általam olvasott könyvhöz nem tudok pontos időt mondani , mert azokat a könyvemet buszon, buszmegállóban, iskolában, parkban s hasonló helyeken olvastam, mikor éppen volt rájuk időm.
2017. szept. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a Bud vagyok,uram! és a Stanley, a szerencse fia (szinte biztos, hogy rosszul írom) volt az a két könyv, amit 12 évesen egy nap alatt olvastam ki. Mostanában ha nagyon tetszik egy könyv, megpróbálom 2-3 napig húzni, mert 1. így több ideig élvezem, és 2. később jobban emlékszem rá. Ilyen könyv volt a Lét elviselhetetlen könnyűsége, Az öreg halász és a tenger, az Adjátok vissza a hegyeimet stb.


Egyébként sokat olvasok, de nem szeretek (és nem is igazán tudok) gyorsan olvasni. Van, hogy elidőzök egy-egy mondatnál, vagy újraolvasok egy fejezetet.


+1 vicces dolog: Egy román háziolvasmányt, a Ion-t szintén egy nap alatt olvastam ki... Muszáj volt :/

2017. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!