Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire tudom majd felvenni...

Gags kérdése:

Mennyire tudom majd felvenni a cselekmény fonalát ha 2. könyv helyett a 3. - al folytatom (Trónok harca)?

Figyelt kérdés
Én azt is csodálom hogy az elsőt még betudtam szerezni, de a 2. már nem megy. Megnéztem minden könyvkereskedésben és hiánycikk, egyedül a kiadó oldalán tudnám megrendelni de én meg erdélyi vagyok és nem tartalmaz semmi infot arról hogy így hogyan is tudnám. Mivel beleszerettem Westeros világába, ezért folytatni szeretném az olvasást, így úgy döntöttem a 3. könyvel fogom. Elvégre is, az első is egy hatalmas csata után játszódik, amiről direktbe semmit sem tudunk, csak a szereplők által ismerjük majd meg... Ilyen eszmefutattással a 3. is érhető lesz a 2. hiányában, nem- de? (egy sűrített tartalmon átrágom magam ami a 2. könyvet illeti)

2017. szept. 7. 07:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nincs példány... még használt sem akad
2017. szept. 9. 18:58
 12/16 anonim válasza:
Megnéztem, van pár darab. Regisztrálj a Moly.hu oldalra, keress rá a könyvre és ott van egy fülecske, ahol pár ember árulja az olvasott vagy olvasatlan példányát
2017. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Leszeded netről, bemész egy írószer boltba, kinyomtatják, lefűzik neked. nem a legelegánsabb megoldás, de nem lenne drágább, mintha a könyvet vennéd meg és a szemed sem fog kiégni.
2017. szept. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nagyszerű ötlet kedves utolsó! :D
2017. szept. 10. 21:21
 15/16 anonim ***** válasza:
Könyvtári kölcsönzés nem egyszerűbb? Senkiben sem merül fel.
2017. szept. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Azzal már próbálkoztam, bár volt egy példány de már lehetett kikölcsönözni...
2017. szept. 11. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!