Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ezekhez hasonló könyvek...

Tudtok ezekhez hasonló könyveket mondani?

Figyelt kérdés

Helló!

A nyáron sokat olvastam, és elfogytak a listámról a könyvek :) Tudnátok adni pár tippet?


Nagyon szerettem Milan Kunderától A lét elviselhetetlen könnyűségét. Bejött ez a filozófikus, mély mégis olvasmányos és szépirodalmi jelleg. Egymás után kétszer olvastam el :)


A másik kedvencem a Parfüm volt. Meg Stephen Kingtől A jó tanuló. Szeretem azokat a krimiket/thrillereket, amiken meg lehet borzongani, de nem az öncélú hentelésen van a hangsúly, hanem érdekes és fordulatos narratívával rendelkezik.


A harmadik féle könyv, ami ezen a nyáron nagyon tetszett, a Csondbrigád volt Rejtőtől. Ebben a könyvben az érdekes sztori és a jól megformált karakterek mellett a helyzet átélhetősége, a hangulat fogott meg.


Tudnátok ilyen és ehhez hasonló könyveket ajánlani?

Ha van valami ami nagyon tetszett nektek, akkor az se baj, ha egyikhez sem sorolható. Jöhet ;))


Előre is köszi! (16/l)



#Stephen King #horror #thriller #parfüm #filozófia #Rejtő #milan kundera #a lét elviselhetetlen könnyűsége #Csontbrigád
2017. szept. 7. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Rejtőtől még érdemes olvasni mást is. a 14 karátos autót és a Piszkos Fred könyveket tudom tőle ajánlani elsősorban.
2017. szept. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rejtőtől az elveszett cirkáló is nagyon jó:)
2017. szept. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de Rejtőtől elolvastam már mindent, ami elérhető volt. Azért ment a zöld kéz.
2017. szept. 10. 15:59
 4/6 Márciuska ***** válasza:

Próbáld ki John J. Nance-t! Repülős-jogászos krimiket ír, eszméletlen pörgősek és izgalmasak. Én ezeket olvastam tőle: Különleges utas, Hajsza az idővel, A halott zseni bosszúja, Vakító villanás. Vagy próbáld ki Leslie L. Lawrence könyveit! Viccesek és izgalmasak.

És ezeket is ajánlom, nézz utánuk, hátha megtetszik valamelyik.

- Kathryn Stockett: A Segítség

- Daniel Keyes: Virágot Algernonnak

- Orson Scott Card: Múltfigyelők

- Frank Schatzing: Raj

- John Gilstrap: Túlélés

- James Patterson, Mark Sullivan: Véres olimpia

- James Rollins: Jégbörtön, Káosz

Ha Rejtőt szereted, egyszer olvasd el On Sai-tól a kétrészes Calderon sorozatot. Ha Rejtő írt volna sci-fit, tuti ilyet írt volna!

2017. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A helyedben a vikiolvas.blogspot.com-ről válogatnék.
2017. szept. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm. Ment a zöld pacsi.
2017. szept. 24. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!