Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudnám megvenni a Trónok...

Hol tudnám megvenni a Trónok harca könyvsorozat első részének javított kiadását?

Figyelt kérdés
Régen nagyon sok helyen láttam, de most sehol nincs. Esetleg valaki tud olyan boltot/ helyet, ahol még árulják?

2017. szept. 9. 14:54
 1/4 Gags ***** válasza:
Én a 2. részét keresem, de hiába. Az első két rész hiánycikk, még a kiadójának sincs példánya.
2017. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Higgany ***** válasza:

Amíg az Alexandra csődben van, és semelyik másik kiadó nem adja ki addig hiánycikk is lesz :(

Türelem :)

2017. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Igen, de azért reménykedem, hátha vaLaki tud helyet, ahol még van pár darab

Első, megkérdezhetem, hogy te hol tudtad beszerezni az első részt? A javított kiadás van meg?

A második részből Budapesten a Westendben lévő könyvesboltban még van, én is ott vettem nem rég! Nem a Libriben, az Aluljárószinten, a Niagara vízeséssel szemben van a bolt, ha a metróból mész be, akkor rögtön balra lesz. A javított kiadás kapható.

2017. szept. 11. 19:57
 4/4 Gags ***** válasza:
Sajnos én nem kicsivel messzebb élek :) Egy edélyi könyvkereskedésben akadtam rá. Igen, javított.
2017. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!