Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna gimiben...

A Szent Johanna gimiben Arnold és Reni összevesznek? Ha igen, valaki le tudná írni nekem?

Figyelt kérdés
És mikor, hol, és miért?

2017. szept. 9. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Olvasd el a könyveket és mindent megtudsz:D
2017. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia igen összevesznek de nem pont emiatt romlik el a barátságuk.Szóval:Miután ugye Arnold elmegy Párizsba Reni összejön Cortezzel.Aminek Arnold nagyon nem örül mert ugye Cortezzel utálják egymást.Ezen többszöris összevesznek pl.:a szalagavató főpróbáján,a könyves boltban.Ha nem volt teljesen pontos akkor bocsi régen olvastam.
2017. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. szept. 10. 15:38
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Arnold és Reni összevesznek. Ugye Arnold elmegy Párizsba, Reni összejön Cortezzel. Már itt is kezd a barátságuk szétesni. Reni születésnapja előtti napon meglátogatja őt. A suli előtt várt rá. Egy könyvesboltba mentek először ahol megkapta az ajándékát. Aztán egy kávézóba/teázóba ülnek be. Beszélgetnek, mesélnek egymásnak. Arnold szóváteszi, hogy Reni megváltozott. Reni már ezen felháborodik. Arnold céloz arra is, hogy ezt Cortez teszi vele. Meghogy persze kihasználja. Ezeket Arnold dacból mondta, mert még mindig őrülten szereti Renit és bántja, hogy más fiúval látja. Reni kikéri magának, hogy Cortezt hagyja békén. És itt kezdődik a veszekedés. Mind a ketten meggondolatlanul egymásnak dobálják a bántalmaikat. Végül másnap kibékülnek, de semmi sem lesz a régi. Olvasd el mert nagyon érdekes kis könyv. Amúgy a kérdésedre kifejtősebb választ a 6. részben találsz. Remélem segíthettem
2017. szept. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!