Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlotok, egy...

Milyen könyvet ajánlotok, egy 15-16 éves lánynak?

Figyelt kérdés
szeretek olvasni:)
2008. okt. 20. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Annemarie Selinko - Desiré

én kb ebben a korban olvastam először, azóta már vagy 4x

Napóleon első szerelmének a naplója, nagyon szép és izgalmas egy más szemszögből látni Napóleont

2008. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Raácz (Rácz???) Zsuzsa: Állítsátok meg Terézanyut!

Alapmű, szerintem! ;)

2008. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A Désiré tényleg nagyon jó könyv, nekem egyik kedvencem és már rongyosra van olvasva. Terézanyut is szeretem:) Olvasd el még, Anna Gavalda-Szerettem őt c. könyvet, Belva Plain-Szélvihar. Ezt is rongyosra olvastam már:D
2008. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én még fiatalabb voltam, amikor olvastam, de nagyon tetszett a Száz év magány, meg az Édentől keletre (az is családregény). szóval ha nemcsak a "duci tini diszkóba megy"-típusú könyvek érdekelnek, ezeket nagyon ajánlom.
2008. okt. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Carlos Ruiz Zafon: A szel arnyeka - zsenialis konyv.
2008. okt. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Négyen egy gatyában. Bad girl részek.
2008. okt. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szabó Magda Abigél,Szülinap,Jaqueline Wilson könyvek, Sohonyai Edit Engem Szeress!,Lois Lowry Az emlékek őre,Louis Sachar Laura titkos társasága, Dan Brown könyvek,Helen Fielding Mindjárt megőrülök (Bridget Jones naplója),Umberto Eco A rózsa neve.
2008. okt. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
ha szeret a horror könyveket akkor nagyon ajánlom Stephen Kinget.nekem ö a kedvencem.szerintenm legelöször olvasd el a Carrie c.könyvet az még anyira nem durva és anyira nem horrorisztikus és nemm olyan hosszu.bevezetönek King világába nagyon jó
2008. nov. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én nem szeretem Kinget:D de ha téll horrora (vagy legalább ehez hasonlóraX'D) vágyik akkor a Battle Royale-t ajánlom^^, nagyon jó könvy nem lehet letenni, és 700 vmennyi oldalas szóval az ember még akarva se tudja egy nap alatt kiolvasni:O^^
2008. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Az Emlékek ŐRét mindenképp olvasd el, az az egyik legszebb könyv.


Ha klasszikus is érdekel, akkor Charlotte Bronte: Jane Eyre és ha szereted a többrészest, Akkor Philip Pullman Az Úr Sötét Anyagai trilógia, ami az alábbi könyvekből áll:


-Északi fény ( Arany Iránytű [a film miatt] )

-A Titokzatos kés

-A Borostyán látcső


Én is 16 vagyok, ezeket a könyveket imádom, és ezek az Emlékek őre kivételével mind megvannak :)

2008. nov. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!