Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megszeretném írni életem...

Megszeretném írni életem legjobb könyvét . Hogy fejlesszem magam?

Figyelt kérdés
Eddigi próbálkozásaim elég drasztikusra sikeredtek . És megírásuk után rájöttem , hogy tök egy forma a séma mint a egyik kedvenc könyvemben . Tehát nem tudom , hogy találhatnék ki olyat ami egyedi. Már megvan a tökéletes téma (sárkányok ) Csak sajnos már szinte lehetetlen olyat írni ami egy kicsit sem hasonlít semelyik könyvre . Mit gondoltok ?
2017. szept. 23. 06:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Sárkány ellen sárkányfű! Ja, már ez is volt... :)
2017. szept. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is helyesírás ;) (Vessző előtt nincs szóköz.)


Egyébként nem lehet 100%-ban újat alkotni, mindegy hogy a választott témád vámpírok, sárkányok, vagy szerelmes tinik. DE egyedit mindegyikből kihozhatsz.

Pl menj ellene a sablonoknak, kicsit variáld meg, fordítsd ki őket. Ez alakít az ötleten is.

De ha igazán élvezni akarod az írást, akkor tedd félre az ilyen aggályaidat és csak írj. Amúgy ha egyéb kérdéseid akadnak, ajánlom Jenna Moreci videóit.

2017. szept. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!