Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írtok olyan fantasy könyveket...

Írtok olyan fantasy könyveket ahol két főszereplő között a felállás: báty - húg?

Figyelt kérdés

2017. szept. 26. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem egészen, de:

Jennifer L. Armentrout: Luxen sorozat

A főszereplő lánynak nincs testvére, de a srácnak (Daemon) van egy húga, Dee (technikailag ikrek), és Dee is fontos szereplő a sorozatban.


39 kulcs sorozat (több szerző)

A főszereplő páros Amy és Dan. Bár testvérek, a felállás nem báty-húg, hanem nővér-öccs.

2017. szept. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. szept. 26. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Angol nyelvűeket tudok.

Michael Scott - Nicholas Flamel-sorozat (ikrek, talán a lány az idősebb, de ez itt lényegtelen)

Jim Butcher - The Aeronaut's Windlass (bár itt unokatesók, de mivel korban közeliek és egyiküknek sincs testvére, inkább olyanok, mint a tesók)

Sebastien De Castell - Spellslinger

Todd Lockwood - The Summer Dragon (bár szerintem ez nagyon szar volt)



Magyarul Joe Abercrombie Első törvényében van egy testvérpár elég fontos szerepben, bár inkább a férfi szerepel többet.

2017. szept. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. szept. 26. 20:54
 5/9 belapus ***** válasza:
53%

Bár nem fantasy...


[link]


[link]

2017. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Én az Idő kereke sorozatot olvasom most (nagyon hosszú, de piszok jó) és ott is van testvér főszereplő páros. De ott sok a főszereplő.
2017. szept. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ó, az idő kereke! Baromira vágyom rá, de plusz egy ok, hogy elolvassam!

Köszi mindkettőtöknek!

2017. szept. 27. 13:34
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

:)

Én most vagyok az utolsó könyveknél az Idő kerekénél és már most nem tudom, hogy mi legyen az életcélom, ha vége van.

Sok könyvet olvastam eddig, de ez valahogy nagyon megfogott! Nem hiszem, hogy ennél jobb könyvsorozat létezik e, még a trónok harcát, gyűrűkurát és potterékat is űbereli.

2017. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aramanth titka trilógia (Szél dalnoka, Nagymester foglyai, Lángoló szél) -bár ikrek vannak benne, azt gondolom, a báty-húg felállás abszolút ráhúzható.
2017. szept. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!