Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy 15 éves srácnak milyen...

Egy 15 éves srácnak milyen könyveket ajánlotok elsőnek ha elszeretne kezdeni olvasni?

Figyelt kérdés
ne legyen nehéz inkább ilyen könnyebb (+ami fejleszti a helyesírást meg a szókincsemet) Tudom hogy fura kérdés lehet, de valaminek megjött a kedvem könyvet olvasni :D remélem ez jó dolog :D Köszönöm előre a válaszokat.

2017. szept. 30. 16:57
1 2
 1/13 TR75 ***** válasza:
66%

Zabhegyező (nem jut eszembe, mi az új címe).

Virágot Algernonnak.

Valami könnyebben befogadható Kurt Vonnegut (bár a nyelvezete elég felnőtt).

Szilvásitól az Egymás szemében (nem kifejezetten könnyed, de szerintem nagyjából jó korban vagy hozzá).

Ilyesmi.

Ha a helyesírás is lényeges, inkább régebbi kiadásokat ajánlok, azokban gyakran egyetlen hiba sem volt, a maiaktól eltérően.

2017. szept. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
anyukám és apukám rengeteget olvasott de mivel én makacs gyerek vagyok ezért nehezen tudtak befolyásolni :D
2017. szept. 30. 17:13
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a vörös pöttyös könyveket azok jók legalábbis én szeretem :)
2017. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lapozgatós könyvek is nagyon jók pl bajnokok próbája. Nézz utána olyanok mint egy játék te alakítod benne a történetet. :)
2017. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :D Még egy kérdésem lenne,hogy a Akkezdet phiai-tól fejlődhet a szókincsem?Mert most nagyon rájuk kattantam és nagyon tetszik maga a zenei stílusuk pl: https://www.youtube.com/watch?v=6IQPd2QuysM

sprint zenéjük nagyon megfogott. :D

2017. szept. 30. 17:42
 6/13 anonim ***** válasza:

Kedves első,most vagyok 18, és most pattant ki a fejemből,hogy bölcsész leszek, ezért elkezdtem darálni a könyveket. Előtte nem túl sokat olvastam,és ezt sajnálom is,de a kérdező a maga 15 évével nem indul rosszul. Sőt,most kezd majd tágulni a befogadóképessége,most érdekli majd a legtöbb minden,szóval nem értem a rosszindulatodat.

Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Darren Shan könyvek, Vámpír könyvek sorozat, Démonvilág sorozat!:)

Vagy Joseph Delaney: Wardstone krónikák trilógia.

2017. szept. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
"Darren Shan könyvek, Vámpír könyvek sorozat, Démonvilág sorozat" Eme könyv után biztos hogy utána fogok nézni mert szeretem a sci-fit. :D
2017. szept. 30. 17:50
 8/13 A kérdező kommentje:
könyvek*
2017. szept. 30. 17:51
 9/13 TR75 ***** válasza:

Akkezdet phiait én is csípem (pedig a műfaj amúgy távol áll tőlem). Ötletesek a szövegeik. Esetleg még a Ludditák?

[link]

2017. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

John Flanagan: Gorlan ​romjai

Ernest Cline: Ready ​Player One

Michael J. Sullivan: Trónbitorlók

Terry Pratchett: Piramisok

Terry Pratchett: Őrség! ​Őrség!

Jonathan Stroud: A ​szamarkandi amulett

Gail Carson Levine: Elátkozott ​Ella

Jordi Llobregat: Vesalius ​titka

2017. szept. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!