Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Keresek egy Mickey egér/Duckta...

GRunT94 kérdése:

Keresek egy Mickey egér/Ducktales képregényt! *pontosabban a kötet címét és/vagy számát, és kiadási évét* Kérdőjel :?

Figyelt kérdés

Keresek egy régi (valószínűleg a 90es évek elején-közepén kiadott),Mickey egér képregényt/zsebkönyvet.


Legalább 2 történet volt benne,az egyik Mickey egér és Goofy volt,a másik Dagobert,és a 3 kölyök.


- A Mickey-s történetből egy képkockára emlékszem amiben Goofy azt mondja "Rumostea? Elkényeztetsz Mickey!"

-Nem vagyok biztos benne,de talán ez is valamilyen sivatagban játszódott (ez nagyon nem biztos :D )


- Az utóbbiból annyira,hogy az elején egy sivatagba tartottak (volt 2 kocka arról,hogy a célpont egy köpésre van,majd a következőben a szöveg,hogy "nem túl nagy köpés ez?"


-Annyi rémlik még,hogy valamelyi az örök szépség patakjáról (vagy valami hasonló lol) szólt,aminek a végén a csavar az volt,hogy aki bement a patakba,meghízott,mert mikor elnevezték a tavat,akkor a kövérség volt a szépség jele. ( [sic] ebben nagyon nem vagyok biztos :D )


Imádtam gyerekkoromban ezt a példányt,de már nem sokra emlékszem belőle,mivel közben eltelt kb 15 év(most vagyok 23).


Végigtekertem már a Hálózsákot,de nem találtam,ha valaki esetleg emlékszik erre,baromi hálás lennék,ha írna :)



#90-es évek #Miki egér #Dagobert bácsi #Vidám zsebkönyv #Hasegíteszfizetekegysört
2017. okt. 6. 01:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Tom és Jerry van 12 darab 87 és 90 közötti számom, illetve Donald Kacsa 95-től 2002-ig mind gépen, csak nem tudom hogy tudnám eljuttatni hozzád mert közel 7 giga a teljes pakk. :D
2017. okt. 6. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bakker :D


Sansztalan,hogy tömörítsd 2GB-re hogy fropbox kompakt legyen :D


95-97ig mekkora lenne a Donald?

2017. okt. 6. 03:55
 3/7 anonim ***** válasza:
1,31Gb
2017. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megoldom mindjárt, aztán küldök privit
2017. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy mail címet küldj priviben, akkor el tudom küldeni.
2017. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki,vidám zsebkönyv lesz,mert ezek között nincs.

Mindenesetre nagyon szépen köszönöm a segítséget! : )

2017. okt. 17. 13:39
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs mit.
2017. okt. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!