Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek Bellatrix...

Mi a véleményetek Bellatrix Lestrangről? (Harry Potter)

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok ti mit gondoltok róla.


Én nem értettem annyira a karakterét pedig szeretem megérteni vagy megpróbálni megérteni, a negatív szereplőket is.


Mert érdekel mitől romlottak. Őt nem sikerült.


Miért?



2017. okt. 12. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem romlott meg. Az ő világnézete szerint az volt a normális, ahogy élt és cselekedett.


Én bírtam a bigét, egy pillanatig nem éreztem azt, hogy másnak kellene lennie, hogy alakulhatott volna máshogy a sorsa.

2017. okt. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem lévő írta ő ,,nem romlott meg", simán őrült volt Bellatrix és az ő világrendjében normális volt az amit ők és a Halálfalók műveltek.
2017. okt. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő szimplán megőrült, elmezavara volt, de az ő fejében minden rendben volt. Az ő "háttértörténete" szigorúan a 7 könyvet nézve (a Cursed Child-ot ignorálva) az, hogy hűséges volt a mesteréhez azután is, hogy mindenki más elpártolt mellőle, és örömmel töltött ennyi évet az Azkabanban, mert számára elképzelhetetlen volt, hogy feladja a nézeteit úgy, mint pl. Malfoyék.
2017. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gondolom, hogy megőrült, vagy elmezavara lett volna. Pusztán más volt a világképe, mint a normálisnak.


óó, jajj, aktuálpolitikai párhuzmokat tudnék vonni :D

2017. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon bírtam és most is bírom a csajt. A könyvben kezdtem megkedvelni először, mert egyszerűen olyan szereplő volt, aki felkelti a figyelmemet. Aztán láttam a filmeket és Helena Bonham Carter játéka miatt még nagyobb kedvencem lett. Szerintem nem volt elmebajos, követte a vezetőjét és azt csinálta, amit helyesnek gondolt.
2017. okt. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Nekem attól meggyőződésem marad, hogy nincs ki mind a négy kereke, Azkaban előtt se volt. Persze ettől még az egyik legérdekesebb karakter marad, de számomra elég őrült a viselkedése, és ezt Helena tökéletesen játssza el a filmekben.


Azkaban és Voldemort bukása előtt is szadista (Neville szülei, khm) és fanatikus volt, vakon követte Voldemortot, sőt (spoiler) még gyereket is szült neki. Nem azt mondom, hogy baj volt vele, nagyon jól megírt karakter, és tetszik a hűsége, de akkor is.

2017. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem szült neki gyereket, sőt, senkinek.
2017. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Dehogynem, ezért írtam, hogy spoiler, mivel az Elátkozott Gyermek (azt hiszem ez a címe magyarul) színdarabban derül rá fény. Bár azt sokan nem tekintik canon-nak, attól még az.
2017. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En nagyon birom pont amiatt hogy ilyen orult es romlott, szerintem eleg egyedi karakter. De mar alapjaraton is ilyen volt szerintem amiota megszuletett csak akkor valamivel artatlanabb. A csaladjanak is hasonlo eszmei voltak mint neki, toluk tanulta ezt. Bar az Azkaban is radegitet arra hogy megjobban bekattanjon, pedig mar elotte is elegge az volt
2017. nov. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Akire emlékeztet: Oroszlánkirály 2, Zira.
2018. dec. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!