Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Bookdepositorey.com velemenyek?

Bookdepositorey.com velemenyek?

Figyelt kérdés

Most lattam egy valaszban feljott, es jo oldalnak tunik.

Mik a tapasztalataitok?


2017. okt. 23. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy kicsit hosszú a szállítási idő. Egy hónapnál ritkábban jönnek meg hamarabb a rendeléseim, viszont megbízható oldal, eddig még mindig csak azt kaptam, amit rendeltem és sosem kaptam sérült könyvet.
2017. okt. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2-3 hét volt a szállítási idő (3 rendelés), szállítási költség nincs, a csomaggal sem volt probléma.

Ez volt 3-4 éve, azóta nem vásároltam onnan, nem tudom, most milyen.

2017. okt. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, vasárnap, egy nappal a kérdés kiírása előtt rendeltem onnan 7 kötetet, hétfőn adtak postrára hármat, ma kettőt. Majd visszajelzek, mikor jönnek meg.
2017. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Évek óta innen rendelem könyveimet, rengetegszer (értds: 100+ alkalom) vásároltam már tőlük. A szállítás lassú. Pár éve 2-3, manapság inkább 3-4 hét, mire megjön a könyv. Ettől eltekintve kiváló bolt, eddig mindig korrektek voltak, kb. egyetlen lehetőség arra, hogy magyar pénztárcával is be tudjak szerezni angol nyelvű könyvet.
2017. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megjött az első kettő abból a háromból, amit elsőnek adtak fel. Meglepően gyors volt most.
2017. nov. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ma megjött a harmadik, amit első nap adtak fel, illetve egy a második kettő közül.
2017. nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hu ez tenyleg nagyon gyors! Koszonom, hogy visszajeleztel!:)
2017. nov. 4. 18:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is meglepődtem. Ezt leszámítva utoljára valamikor májusban rendeltem onnan, akkor 3 hétbe telt, mire az első megjött.
2017. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igazából nem a Bookdepo-n múlik, hogy milyen gyorsan ér ide a könyv. Rajtuk csak az múlik, hogy mikor adják postára, ami sokszor akár négy munkanap is lehet a vásárlás után.

Én úgy vettem észre, hogy a szállítási idő attól függ, milyen repülőre kerül a csomag. Ausztrián keresztül pl. általában gyorsan ideér (szokott rárakni egy matricát az az ország, ahol megfordult). Plusz szerintem előfordul olyan is, hogy valamiért nálunk késlekedik a cucc, a reptéren.

De akárhogy is van, a Bookdepo ugyanúgy nem tud beleszólni, ahogy te se tudsz a posta működésébe.

2017. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De jó, hogy előre ugrott a kérdés. Péntek délelőttre megjött a maradék is. Szlovák és osztrák matricákat kaptak, felváltva jöttek meg, a szlovák szendvicsbe fogta az egészet.
2017. nov. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!