Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki le tudná fordítani ezt...

Hirariko kérdése:

Valaki le tudná fordítani ezt a mangát, vagy elmondaná, hol találhatok hozzá fordítást?

Figyelt kérdés

A címe: Kono Ore ga Omae Nanka Suki na Wakenai


Sok yaoi fansub oldalon megnéztem, de sehol sem találtam. Tudom, hogy ez nem így megy, hogy csak ide kiírom kérésem, de jó lenne, ha valaki tudna segíteni, mert már nagyon érdekel, hisz mindenütt ezt látom.


A válaszokat előre is köszönöm!


Trollok kerüljenek! :DD



2017. okt. 26. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Ha van angol nyelven, akkor simán lefordítom neked fejezetenként 4000 forintért.
2017. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ezt most vagy olvastam, vagy csak a mangakától olvastam valamit... xD Mmmm nem vagyok még olyan piszok jó angolos, de megpróbálom lefordítani! Nem árt a gyakorlás.
2017. okt. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! ♥ :)


Lehet, hogy a Gosan no Heart-ra emlékeztet. Eléggé hasonlítanak a főszereplők. :D

2017. okt. 27. 15:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! :) Már el is kezdtem, majd írok privát üzenetet, ha befejeztem az egészet. :)


És valóban arra emlékeztet! :D A karakterek nagyon előttem voltak, de a címe az Istenért sem ugrott be :D Szerettem azt olvasni, de amit még náluk is jobban szerettem, az a folytatása, az Owaranai Fukou ni Tsuite no Hanashi (szép, rövid, könnyen megjegyezhető cím! :D )

2017. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen nekem is nagyon tetszett mind a kettő manga. Körülbelül 150 yaoit olvastam de az a kettő az egyik kedvencem, és elég kevésre mondom közülük, hogy elérte tetszésemet. ^-^ Elég kritikus vagyok a műfajjal szemben. Nagyon szeretem a mangaka többi műveit is. :3 ♥


Köszike még egyszer várni fogom üzenetet! ^w^

2017. okt. 28. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!