Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek az Az című...

Mi a véleményetek az Az című könyvről Stephen Kingtől?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam hogy elolvassam-e ezért kérnék egy kis leírást és véleményt .a válaszokat előre is köszönöm.
2017. okt. 28. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én most olvasom, nekem nagyon tetszik. Az a lényeg, hogy 2 idősík között ugrándozik, de Stephen King zseniálisan oldja ezt meg. Szerintem az alapsztorit ismered, ha nem akkor lényegében arról szól, hogy egy Derry nevű kisvárosban kb 27 évenként hirtelen megugrik a gyerekgyilkosságok száma. A főszereplőinket egytő egyig csúfolják, bántják a másságuk miatt és bandába verődnek. A bandavezér kisöccsét megöli az a valami, ami 27 évenként visszatér és ezt akarták annó megállítani. Talán sikerült nekik ugyanis arról a nyárról mindent elfelejtenek. Az biztos, hogy tesznek egy fogadalmat miszerint, ha újra elkezdődne visszatérnek és újra megpróbálják megállítani. 27 évvel később egy telefonhívást kapnak az utolsó banda tagtól aki ott maradt, közli velük, hogy újra elkezdődött és amint odautaznak lassacskán egyre több emlék jön vissza. Félig a mostban, félig a múltban íródik a könyv, de ez nagyon jól meg van oldva. Személy szerint imádom és nem bírom letenni. A leíró részeknél sem unalmas, nem kell várni, hogy beinduljon a sztori.
2017. okt. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az az utolsó bandatag az ki volt?
2017. nov. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Mike
2017. dec. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát számomra igazából pont az ugráló idősíkok rontottak az élvezeten. Alapvetően nagyon jó szociológiai horror-dráma, de olvasni nekem vontatott volt és be sem paráztatott. Különös módon az új film az, ami belopta magát a szívembe és parafaktort nyújtott. Ennek ellenére érdemes volt elolvasni, mert néhány dolog kicsit más és bővebb benne.
2018. jan. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyit hozzáteszek az előző kommentekhez, hogy én klubtagoknak nevezném őket. Inkább Henry-ék tartoznak bandába.
2018. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!