Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek megéri megvenni...

Szerintetek megéri megvenni Veronica Roth-Négyes kiegészítő kötetét A beavatott trilógiához?

Figyelt kérdés
A filmeket láttam, de a könyveket nem olvastam. Viszont nagyon kíváncsi vagyok a történetre Négyes szemszögéből. Szerintetek megéri megvenni? Fogom érteni, hogy miről szól, ha a többi részét nem olvastam? Kb. mennyibe kerülne?

2017. okt. 29. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a filmekből az első kettőt láttam csak, a könyvekből meg szintén az első kettőt olvastam, a harmadikba is belekezdtem, csak elegem lett belőle, szóval nem jutottam a végére. De a négyest olvastam.

Szerintem nem lesznek nagyobb gondjaid a megértésével, mert úgy rémlik, hogy csak olyan részek vannak benne, amik vagy a történet kezdete előtt játszódnak vagy az első könyv ideje alatt. Attól meg csak annyiban különbözik a film, hogy a történet közepén teljesen megkeverték az események időrendjét. A második film az, ami már gyökeres változtatásokat hoz be.

Legfeljebb annyi lehet a baj, hogy egy filmben sosincs benne minden, ami egy könyvben benne van.

Szerintem megvenni sokkal jobban megéri, mint a 2. vagy 3. kötetét a trilógiának. Nekem azok hatalmas mélyrepülést jelentettek az 1. után, de a négyest szerettem.

És keres rá a neten! Az árát nem egy nagy kihívás megtalálni az első szembejövő könyvesbolt weblapján.

2017. okt. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2017. nov. 1. 09:39
 3/3 anonim válasza:

Szerintem ugyan úgy a trilógia része nekem nagyon tetszett. Nem folytatja a történetet, hanem eggyes részeket Tobias szemszögéből olvashatunk el.

szerintem érdemes elolvasni persze anélkül is olvasható a sorozat

2019. máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!